מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:06   21/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

חולקו 140 חבילות למשפחות נזקקות

27/04/2015
חולקו 140 חבילות למשפחות נזקקות (הגדל)

עמותת "מעומק הלב", תורם פרטי מהיישוב ועמותת "ברכת מרגלית" חילקו 140 חבילות מזון למשפחות נזקקות
 

140 חבילות מזון חולקו לפני ליל הסדר למשפחות נזקקות ברחבי קרית טבעון. כבכול שנה חברי עמותת "מעומק הלב" בשיתוף המחלקה לשירותים חברתיים, מחלקים חבילות מזון לחג לבתי משפחות מעוטות יכולות על מנת שיחגגו את החג בדרך ראויה ומכובדת.
מתנדבים רבים הגיעו לסייע. מרכזת ואחראית מחסן המזון רחל מייזלס סיפרה כי למתנדבים הקבועים, המגיעים בכול שבוע, הצטרפו מתנדבים חדשים לתגבור משמעותי לקראת החג.
מייזלס: "תודה גדולה לכל המתנדבים המגיעים בכל שנה לתרום מזמנם וממרצם על מנת לסייע בביצוע המשימה. המתנדבים  באים עם הרבה אהבה ורצון לתת ואותי זה מאד מרגש. בקרית טבעון יש אנשים מדהימים" 
יו"ר העמותה, איתן קלמר:
"תודה גדולה למנשה אלטהוויז, שטרח רבות בגיוס התרומות, המחנכת רותם ותלמידיה מבית ספר אורט גרינברג, מתנדבי מחסן המזון ולכל המתנדבים שהגיעו עם רכביהם, כמו כן תודה גדולה לכל התורמים שנענו לקריאה לתרומות לחג, על היענות המרשימה ועל הסיוע המשמעותי."
תרומה משמעותית נוספת, עבור עשר משפחות, ניתנה על ידי תורם פרטי מהקריה.  התורם  מגייס את התרומות מאנשים פרטיים ותורם למשפחות מרובות ילדים מקרית טבעון ולערים נוספות בסביבה. כמו כן, 30 חבילות נתרמו על ידי עמותת "ברכת מרגלית" לטובת קשישים ניצולי שואה. 
אילנית רף ראש תחום קהילה והתנדבות: "השנה נתקלנו במצב קשה ומיוחד בו התרומה המשמעותית לה אנו זוכים מידי חג, מאשל י- ם, קוצצה ונזקקנו להתגייסות המיוחדת הזו של כל התורמים והמתנדבים בקהילה. כל מבצע החג דורש מהפעילים והמתנדבים עבודה לוגיסטית מרובה של רכישת המזון, שינוע המזון, אריזתו, חלוקתו וזאת מעבר לצורך בגיוס התרומות.  תודה רבה לפעילי עמותת "מעומק הלב", לתורם הפרטי ולעמותת "ברכת מרגלית" על התגייסותם ועבודתם המאומצת. תודה נוספת לעובדי המחלקה לשירותים חברתיים על הסיוע במבצע לטובת המשפחות" . 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד