מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:51   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

"מעומק הלב" חילקה 160 חבילות לראה"ש

23/09/2014
"מעומק הלב" חילקה 160 חבילות לראה"ש (הגדל)

עמותת "מעומק הלב" חילקה 160 סלי מזון לראה"ש

תודה למתנדבים הרבים שבאו לסייע ותודה גדולה לעמותת "מעומק הלב" ולעומדים בראשה

 

160 משפחות מעוטות יכולת בקריה ייהנו מסל מזון מכובד לקראת חג ראש השנה תשע"ה. ביום ראשון התאספו מתנדבי עמותת "מעומק הלב" , בני נוער ומתנדבים נוספים,  לאריזה והכנה של חבילות החג למשפחות מעוטות יכולת ביישוב. המתנדבים חילקו את חבילות המזון למשפחותהנזקקות ברכביהם הפרטיים.
פרויקט חלוקת המזון המופעל על ידי עמותת "מעומק הלב" והמחלקה לשירותים חברתיים במועצה מספק סל מזון לכ- 75 משפחות מידי שבוע ובחגים לכ- 160 משפחות בקריה. 

לדברי ראש תחום קהילה והתנדבות אילנית רף מדובר בקבוצה איכותית ומגובשת של מתנדבים בראשותה של רחל מייזלס והיו"ר איתן קלמר, חלקם גמלאים וחלקם אנשים עובדים, אשר מתייצבים כל שבוע, עם שחר, במטרה להכין את החבילות ולחלקן למשפחות. חלק לא מבוטל מהמתנדבים עוסקים בפעילות כ-16 שנה. יש לציין כי המתנדבים עוסקים גם בגיוס תרומות מהקהילה ומארגונים ומפעלים שונים. רף: "בזכותם ובזכות כל התורמים, תושבים הרואים לנגד ענייהם את רווחת הקהילה, ובתמיכת המועצה, עמותת "לתת" ואש"ל י-ם, מתקיים מפעל יפה המסייע משמעותית לרווחת המשפחות בקרית טבעון. תודה לכול אחד ואחת מהמתנדבים הרבים שבאו לתמוך ולעזור ותודה גדולה לעמותת "מעומק הלב" ולעומדים בראשה."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד