מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:53   21/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

ערב הוקרה מכובד למתנדבי הקריה

23/09/2014
ערב הוקרה מכובד למתנדבי הקריה (הגדל)

ערב הוקרה מכובד למתנדבי קרית טבעון

השנה הוקדש הערב להוקרתם של ארגונים ומתנדבים בתחום הבריאות: מרפאת השד, צוות מתנדבי ההוספיס, האגודה למלחמה בסרטן, "יד שרה", קבוצת ישיבה, "פאה לכל אשה", קופות החולים ועוד
 

ערב הוקרה מכובד וחגיגי לכלל מתנדבי קרית טבעון התקיים בשבוע שעבר באולם צוותא ביישוב. האירוע אורגן והופק על ידי היחידה לקהילה והתנדבות - המחלקה לשירותים חברתיים, בשיתוף רשת המתנ"סים בקרית טבעון ובהשתתפות צוות בכיר של הרשות המקומית, פעילים ומתנדבים מקשת רחבה של ארגונים ועמותות, בני משפחותיהם, מנהלי עמותות ועוד.
מטרת הערב היא להגיד תודה לציבור המתנדבים בקריה אשר תורם מזמנו ומניסיונו לטובת הקהילה.

בקרית טבעון 800 מתנדבים בוגרים ו- 230 בני נוער מתנדבים בשירותי ההצלה ובתנועות הנוער ביישוב. 

השנה הוקדש הערב להוקרתם של ארגונים ומתנדבים בתחום הבריאות: מרפאת השד, צוות מתנדבי ההוספיס, האגודה למלחמה בסרטן, "יד שרה", קבוצת ישיבה", "פאה לכל אשה", קופות החולים ועוד. 

ראש המועצה דוד אריאלי הודה למתנדבים על ההשקעה, תשומת הלב, שיתוף הפעולה והסיוע הרב שהם העניקו במהלך השנה שחלפה: "בטבעון יש קהילה גדולה מאד של מתנדבים וזה לא מובן מאליו" אמר. "עם ישראל השנה, בעקבות מבצע "צוק איתן" גילה מסירות והתנדבות יוצאת דופן, לטובת החיילים ולטובת תושבי הדרום ואני גאה כי בטבעון לא צריך אירוע דרסטי על מנת לעודד תושבים להתנדב. תודה רבה לכולם, על הנתינה ועל הדבקות, תודה לאילנית רף ותודה למנהלת מחלקת הרווחה רבקה גרפינקל."

אילנית רף שהנחתה את הטקס אמרה: "ההתנדבות היא הזכות לחוות את הנתינה, את הסיפוק והנחת שהקלת, סייעת ורווחת את מצבו של האחר, זו גם הזכות להיות בקשר עם האחר. 

ההתנדבות היא הזדמנות לעשות משהו אחר מכל מה שעשינו בחיינו משהו מרגש, חדש, הזדמנות להתנסות בדברים חדשים ולרכוש ניסיון מעשיר. היא גם האפשרות להשתייך לעם המתנדבים, לעם נדיב, נעים בעל יכולות, כוחות, עם ערכי השופע בנתינה, הבוחר לתרום, להיות שותף ולהשפיע".

בסיום, עלתה הצגת היחיד:"אחד לאהבה ואחד לתפאורה" בהשתתפות שחקנית לאה שטייר, שחקנית אשר חלתה במחלת סרטן השד, נאבקהבה וניצחה.

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד