מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:03   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

"מעומק הלב" חילקה 150 חבילות מזון

24/04/2014
"מעומק הלב" חילקה 150 חבילות מזון (הגדל)

עמותת "מעומק הלב" חילקה 150  חבילות מזון  

רחל מייזלס: "תודה גדולה לכולם. המתנדבים  באים עם הרבה אהבה ורצון לתת ואותי זה מאד מרגש לראות, כול פעם מחדש"
 

150 חבילות מזון חולקו לפני ליל הסדר לנזקקים ברחבי קרית טבעון. כבכול שנה חברי עמותת "מעומק הלב" ביצעו את חלוקת המזון לחג לבתי משפחות מעוטות יכולות אשר זקוקות לסיוע על מנת לחגוג את החג בדרך ראויה ומכובדת.
מתנדבים רבים הגיעו לסייע, ביניהם תלמידי תיכון מ"אורט גרינברג" וכן צעירים מ"אילן טבעון". מרכזת ואחראית מחסן המזון רחל מייזלס סיפרה כי לעשרת המתנדבים הקבועים, המגיעים בכול שבוע, הצטרפו מתנדבים חדשים לתגבור משמעותי לקראת החג. המתנדבים הגיעו עם רכבים גדולים, על מנת שניתן יהיה לחלק את 150 החבילות לפני כניסת החג ועל מנת שהמשפחות יחגגו בצורה הולמת ומכובדת. "תודה גדולה לכולם" הדגישה מייזלס, "בלי שיתוף הפעולה של כולם יחד וכל אחד לחוד,  המבצע הזה לא היה מתקיים. המתנדבים  באים עם הרבה אהבה ורצון לתת ואותי זה מאד מרגש לראות, כול פעם מחדש. עבודה נפלאה ואנשים מדהימים מקרית טבעון. אני שמחה להגיד כי לא היה אדם אחד ביישוב, שידענו עליו, שהיה זקוק לסיוע ולא קיבל."
יו"ר העמותה, איתן קלמר  הוסיף:
"תודה גדולה לתלמידי "אורט גרינברג" קרית טבעון - כיתות י' וי"א ולמורה המלווה, על היענות המרשימה והסיוע המשמעותי. באתם עם הרבה רצון טוב ואהבה ובזכותכם העבודה בוצעה במהירות וביעילות." 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד