מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:32   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

הוספיס טבעון חוגגים 30 שנות פעילות

1/04/2014
הוספיס טבעון חוגגים 30 שנות פעילות (הגדל)

בעמותת "הוספיס טיפול בית קרית-טבעון" חוגגים 30 שנות פעילות  

 

ערב ההוקרה המכובד למתנדבים, נערך במרכז ההנצחה

במלאת 30 שנה לפעילות "הוספיס טיפול בית בקרית טבעון", נערך במרכז ההנצחה ערב הוקרה מכובד למתנדבים במקום. האירוע נערך במעמד סגנית ראש המועצה חנית גבאי, המייסדת ד"ר אורה ציבולסקי, ד"ר אמיתי אוברמן, ראש המועצה לשעבר עמיחי בן-דרור, מתנדבים, משפחות, חברים ואורחים.  

ההוספיס בקרית טבעון נרשם כעמותה במרץ 1983 כאשר מטרותיה העיקריות הן: "לשפר את איכות החיים של החולים במחלות ממאירות בשלבים הסופיים של מחלתם, לסייע ולתמוך בבני משפחותיהם". ב"הוספיס" פעלו ופועלים מתנדבים רבים, "ישנו כבר דור שלישי של מתנדבים" הדגישה שרה צופר מנחת הערב ומתנדבת בעצמה, והערב כולו הוקדש למקימים, למתנדבים בשטח ולכול מי שהיה ויש לו חלק בעשייה. 

ד"ר ציבולסקי נתנה רקע להקמת ההוספיס ביישוב : "לא היה מקום שנתן מענה לצורך של המשפחות ושל המטופלים, מעבר לזה היה קשר של שתיקה סביב מחלת הסרטן" הסבירה. מיכל ברש אחות ומתנדבת ותיקה סיפרה בין השאר, על הסיוע הרב שהעניקו לעמותה ראש הרשות באותם ימים עמיחי בן דרור ומזכיר המועצה, דוד מרום.  

חנית גבאי: "אני גאה ונרגשת להיות כאן כנציגת המועצה המקומית. יכולת הנתינה של כול אחד ואחת מכם היא עצומה,  אשרינו כקהילה, שיש לנו ביישוב עמותה כזו עם אנשים מדהימים כאלה. אהבה ללא תנאי והיכולת לתת כתף ולעזור לזולת זו יכולת ייחודית. אני מאחלת לכם שתמשיכו לתת ולקבל אהבת חינם עוד שנים רבות." 

בחלק השני של הערב הוקרן הסרט המרגש "חדר מספר שש" המספר את קורותיה של צעירה חולת סרטן הנחושה לנצח את הסטטיסטיקה. ותודה גדולה למרכז ההנצחה על האירוח המכובד והמכבד. 

העמותה מעניקה טיפול גם לחולי אלצהיימר. ניתן לפנות ליו"ר ניצה נבו בטלפון: 9834672

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד