מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:18   23/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

שעת סיפור : המנגינה היפה ביותר בעולם

עם אבי שדה מתיאטרון מנגינות ואגדות17:00

סרט: המסיבה The Party

18:00

סרט: המסיבה The Party

20:00

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב

20:25

מופע: פני השטח

20:30

פני השטח

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב 20:30

מסכמים שנת פעילות בשלה"בת

23/12/2012
מסכמים שנת פעילות בשלה"בת (הגדל)

מסכמים שנת פעילות בשלה"בת 

העמותה הפועלת בשיתוף פעולה מלא עם המועצה המקומית בקרית טבעון הציגה מגוון רחב של שירותים בכלל וחדשים בפרט לטובת אוכלוסיית גיל הזה"ב  בקריה 

 

בחג החנוכה, כבכל שנה נערך אירוע חגיגי המסכם את שנת הפעילות של עמותת שלה"בת העובדת בשיתוף פעולה מלא עם מחלקת הרווחה במועצה המקומית קרית טבעון. אל האירוע המיוחד מוזמנים כל עובדי העמותה ומתנדביה ובמסגרתו מסכמים שנת פעילות עשירה בפעילויות ובנוסף מעניקים תעודות הוקרנה למצטיינים. 

ראש המועצה דוד אריאלי ברך את הקהל שהגיע למפגש והודה לחברי העמותה ומתנדביה על תרומתם החשובה לטובת האוכלוסייה המבוגרת ביישוב. יו"ר העמותה יצחק תלם, דיווח על מגוון הפעילות והשירותים החדשים שניתנו במהלך שנת 2012 כמו: פיתוח וגדילה של המכללה, תוספת  חוגים לטובת הציבור וכן מפגשי תרבות יחודיים הכוללים קונצרטים מגרמניה המוקרנים  במרכז התרבות של העמותה.  

בנוסף מסר יו"ר העמותה כי השנה ביקרו יותר תושבים במרכז היום, יותר תושבים נהנים מקהילה תומכת ומפעילויות נוספות המתקיימות בפיש, המועדון השכונתי המיועד לאוכלוסייה המבוגרת.
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים במועצה המקומית רבקה גרפינקל: "בזכות  צוות העובדים המקצועי, המתנדבים הרבים הפועלים בעמותה הן בניהול פרויקטים, הן בניהול העמותה והן בטיפול ישיר באוכלוסייה הקשישה, אנו מצליחים לתת מארג שלם של שירותים איכותיים. ועוד, בזכות מערכת משופרת זו, רוב הקשישים בקריה נשארים בקהילה ואיכות חייהם טובה יותר. זו הזדמנות נהדרת לומר לכל אחד ואחת מהצוות תודה רבה". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד