מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:52   22/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 11:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 19:45

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 21:00

ערב הוקרה חגיגי למתנדבים בקריה

25/10/2012
ערב הוקרה חגיגי למתנדבים בקריה (הגדל)

ערב הוקרה חגיגי למתנדבים בקריה 

כמאתיים איש הגיעו בשבוע שעבר לאולם צוותא, לערב הוקרה חגיגי לכלל מתנדבי הקריה. באירוע השתתפו ראש המועצה דוד אריאלי, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים רבקה גרפינקל ורכזת היחידה לקהילה והתנדבות אילנית רף. כמו כן, הגיעו נציגים ומתנדבים רבים מקשת רחבה של ארגונים ועמותות בקריה. בקרית טבעון יש 900 מתנדבים בוגרים אשר הינם דוגמא ומופת ולראיה, 250 בני נוער מבני הקריה מתנדבים בשירותי ההצלה ובתנועות הנוער ביישוב. 

אריאלי שנאם בטקס הודה למתנדבים הרבים על ההשקעה, תשומת הלב, שיתוף הפעולה והסיוע הרב שהעניקו לציבור במהלך השנה האחרונה. "מעשה ההתנדבות הוא ביטוי ומבע ליפה ברוח האדם" אמר, "ההתנדבות היא ערך יסוד במסורת ובתרבות היהודית ובמקורות התרבות של החברה בישראל והיא משמשת אבן שואבת וכוח מניע להוויה הדמוקרטית". עוד נאמר כי ניסיון החיים הרב אותו צברו המתנדבים מרחיב את היכולת של הקהילה בטבעון למלא את תפקידיה ביעילות רבה יותר ובכך להפוך את הסביבה למקום טוב יותר. על החלק האמנותי האיכותי האירוע הייתה אחראית הזמרת נתנאלה.    

ובאותו ענין- ביום חמישי שעבר יצאו עשרות מתנדבים לטיול לעמק הירדן, באווירה הייתה חמה, נעימה ומיוחדת, כראוי למתנדבים. את ערב ההוקרה והטיול הפיקו המחלקה לשירותים חברתיים בשיתוף רשת המתנ"סים, מט"ב –עמותה לשירותי רווחה ועמותת שלהב"ת. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד