מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:23   17/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

****נדחה למועד אחר****שחרית שבת

"פרשת אלטלנה"11:00

מופע ההג'אז רוק של הרכב הקונסבטוריון בשבת אומנים

11:00

מפגש עם במאי

11:30

מחול לכול בשבת אומנים

11:30

סרט: כוכבים חיים לנצח Film Stars Don't Die in Liverpool

19:00

סרט: העיתון The Post

21:00

נבחרו בעומק הלב

נבחרו בעומק הלב (הגדל)

נבחרו בעומק הלב  

 

יו"ר, גזברית ורכזת "אם לאם" חדשים נבחרו באסיפה הכללית של העמותה. אריאלי: תודה ענקית לכל אחד ואחת על עבודה מאומצת ומהותית לטובת אוכלוסיות במצוקה" 

 

באסיפה הכללית של עמותת "מעומק הלב" שנערכה בשבוע שעבר נבחרו יו"ר עמותה חדש, איתן קלמר, שיחליף את אבי צור, גזברית חדשה, איילה אהרונסון, שתחליף את עמיצור ברלס ורכזת "אם לאם" סמדר שטסל  שתחליף את מריסה הלפרין. 

עמותת מעומק הלב מסייעת לאוכלוסיות מוחלשות ביישוב  יחד עם המחלקה לשירותים חברתיים ובאמצעות תמיכות מיוחדות, חלוקת סלי מזון ופרויקטים התנדבותיים כמו: "אם לאם", "אח תומך", מרכז תעסוקה, מלגות לסטודנטים ועוד.  

צור שימש כיו"ר במשך 4.5 שנים והנהיג את העמותה בהתנדבות ברוח של מעוף, חזון ופעל לפיתוח תכניות חדשות. הוא תמך במתנדבים וברכזי הפרויקטים ופעל בנדיבות ואנושיות.  

ברלס שימש כגזבר העמותה במשך 8 שנים, עשה את עבודתו במקצועיות, יסודיות, מסירות וביטא רוח של שליחות  ונאמנות לפעילות העמותה, מטרותיה, המתנדבים והלקוחות. 

מריסה הובילה את תכנית "אם לאם" מעל לעשור ופיתחה תכניות קהילתיות לטובת נשים ואימהות בקהילה, פעלה מתוך שליחות וערבות הדדית, תוך רגישות, מקצועיות ואנושיות. 

איתן קלמר פעיל קהילתי מזה כשלש שנים, רכז עמותת  אור ירוק ומתנדב במספר עמותות בקריה ומחוצה לה למען בני נוער, קשישים ואסירים. 

איילה אהרונסון , הייתה בעבר גזברית המועצה המקומית קרית טבעון ורכזת התכנית לתמיכה בילדים לקויי למידה.  

סמדר שטסל  קיבלה את ניהול "אם לאם", מתנדבת ובעלת ידע עשיר בניהול. 

ראש המועצה דוד אריאלי בירך את הנבחרים החדשים ואת הפעילים הפורשים "עמותת מעומק הלב פועלת שנים למען הקהילה ביישוב והפעילים בה עושים עבודת קודש" אמר. "מדובר במצווה גדולה וחשובה וזו הזדמנות להגיד למתנדבים הרבים, תודה ענקית לכל אחד ואחת על עבודה מאומצת ומהותית לטובת אוכלוסיות במצוקה" 

רבקה גרפינקל מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים ציינה את שיתוף הפעולה הפורה שבזכותו מצליחה המועצה לשפר את איכות חייהם של התושבים. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד