מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:39   25/5/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

מותר שלא להסכים

מפגש בעקבות סערת רגשות00:00

"אהבה, אוכל ובלוג משלך"

17:30

תאגיד המים "מעיינות העמקים"

תאגיד המים - "מעיינות העמקים"

לנתוני  איכות המים בקרית טבעון - לקישור לאתר - לחץ כאן

 

לדוח איכות המים בשנת 2013 לחץ כאן!

 

לדוח איכות המים בשנת 2014 לחץ כאן!

 

 

 

תאגיד מעיינות העמקים ישלים עד סוף החודש את התקנת מערכת הקריאה מרחוק ביקנעם, קרית טבעון ורמת ישי.
שירות חדש לתושבים: אפליקציה שמאפשרת מעקב אחרי צריכת מים יומית 

בין יתרונות מערכת הקר"מ: גילוי ודיווח לתושבים על נזילות בזמן אמת, ואיתור נזילות קטנות כמו מאסלות. מנכ"ל התאגיד יהודה סיסו: "גילוי נזילה מדווח לתושבים תוך זמן קצר, מה שמביא לחסכון ניכר בצריכת מים וכמובן חוסך לצרכן תשלום מיותר". יו"ר דירקטוריון מעיינות העמקים אורי שמואל מזמין את תושבי יקנעם, קרית טבעון ורמת ישי להשאיר את פרטיהם בתאגיד על מנת שמוקד השירות יוכל לעמוד איתם בקשר במקרה של דליפה ולהוריד את האפליקציה החדשה-READ YOUR METER 

תאגיד מעיינות העמקים משלים בימים אלה את פרויקט הקר"מ- התקנת מערכת מדידת מים בקריאה מרחוק באמצעות מדי מים חכמים בשלושת הישובים-יקנעם, קרית טבעון ורמת ישי. מנכ"ל התאגיד יהודה סיסו מדגיש כי עד סוף החודש תושלם התקנות המערכות החכמות בכל שלושת הישובים. 

בין יתרונות מערכת הקריאה מרחוק: גילוי נזילות בזמן אמת ודיווח עליהן לתושבים, איתור נזילות קטנות דוגמת נזילה מאסלות, מניעה של נזקים בצנרת לאחר הפסקות מים, התראות על חבלה ושיבושים במדי המים ועוד. 

כחלק משדרוג השירות לתושבים מציג התאגיד אפליקציה חדשה מבית "ארד טכנולוגיה", שמאפשרת מעקב אחרי צריכה ברמה יומית, שבועית וחודשית, כך שהצרכנים יוכלו להיות עם "אצבע על הדופק" בכל האמור לניהול משק המים הביתי. 

את האפליקציה בשם –READ YOUR METER ניתן להוריד במספר דרכים: דרך אתר התאגיד, באמצעות סריקת הבר-קוד על גבי חשבונית המים האחרונה, סריקת הבר-קוד במרכזי שירות הלקוחות ביקנעם, קרית טבעון ורמת ישי, הורדת האפליקציה לסלולרי דרך  GOOGLE PLAYוUPSTORE 

סיסו קורא לתושבים להוריד את האפליקציה וליהנות משירות משודרג זה. בנוסף ישנה התייחסות בחשבונית המים לתשלום באפליקציה ובאתר התאגיד על צריכות חריגות ביחס לתקופה המקבילה אשתקד (בחשבונות מופיעים נתונים עד שנה אחורה). 

יהודה סיסו סיפר על יתרונות מערכת הקריאה מרחוק: "התקנת מערכת הקריאה מרחוק מאפשרת בקרה טובה יותר על משק המים. המערכת מאפשרת, באמצעות שידור צריכת המים מדי יום, וניתוח של צריכת המים, גילוי נזילות הן במערכת המים הביתית. גילוי נזילה מדווח לתושבים תוך זמן קצר, מה שמביא לחסכון ניכר בצריכת מים וכמובן חוסך לצרכן תשלום מיותר". 

בנוסף לכך, כחלק מיתרונות המערכת, ניתן לזהות באופן מידי שיבושים או חבלות במדי המים. עוד מציין סיסו כי למערכת המדידה החדשה נוסף שסתום אל חוזר המונע ריקון של צנרת המים במקרה של הפסקת מים, מה שמונע נזקים אפשריים במקרים כאלו. 

בנוסף מציין סיסו כי באופן טבעי רמת הדיוק של מדי המים החדשים הינה טובה מאוד, מה שמאפשר לצרכן גם לגלות נזילות קטנות שבעבר לא היה ניתן לאתר. 

אורי שמואל, יו"ר דירקטוריון מעיינות העמקים וממלא מקום ראש עיריית יקנעם, קורא לתושבי שלושת הישובים להוריד את האפליקציה, מה שיאפשר להם שליטה טובה יותר על משק המים הביתי: "אני מזמין את תושבי יקנעם, קרית טבעון ורמת ישי להוריד את האפליקציה החדשה וליהנות משירותיה ככלי חשוב לניהול משק המים. כמו כן אני קורא ללקוחות התאגיד להשאיר את פרטיהם האישיים-כתובת מייל ומספר טלפון בתאגיד כדי שנוכל לעמוד בקשר רצוף במקרים של נזילות".  

 

 

 

נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד