מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:24   20/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

ארגון הנוער 'רקפת' פותח סניף בטבעון

3/05/2018
מנחים בארגון רקפת (הגדל)

ארגון הנוער 'רקפת' פותח סניף בקרית טבעון
מייסד 'רקפת' ומנכ"ל העמותה אבנר דפני: "הארגון נותן מענה לנוער מופנם וביישן המתמודד עם חרדה חברתית"


בשבועות הקרובים תיפתח עמותת "רקפת" בקרית טבעון, סניף וקבוצה ראשונה לבני נוער מופנמים וביישנים המתמודדים עם חרדה חברתית. הקבוצה תיפגש אחת לשבוע, ביום ד' בערב, בבית הנוער בסמטת פיש. הפעילות מיועדת לנוער בגילאים 15-18 ומאופיינת בעשייה המאפשרת להרחיב את המעגל החברתי ולתרגל חשיפה למצבים חברתיים במרחב מוגן ותומך.
על השאלה מה היא 'חרדה חברתית' עונה אבנר דפני, מייסד 'רקפת' ומנכ"ל העמותה: "בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה הולכת ומתרחבת של קשיים חברתיים אצל ילדים ומתבגרים. חלקם באים לידי ביטוי כבר מגיל צעיר בצורה של ביישנות או מופנמות אשר בצירוף עם חוויות חברתיות שעלולות להיתפס כמורכבות על ידי ילדים רגישים, מובילות להימנעות ובסופו של דבר עלולות להתפתח לחרדה חברתית. כנער, חוותי בעצמי קשיים חברתיים אשר הובילו אותי להימנעות מסיטואציות רבות ולקח לי שנים רבות להתמודד ולהתגבר על הקושי. לפני מספר שנים פגשתי את אדם חשין, אשר חווה בעצמו חרדה חברתית עד גיל 29 והצליח להתמודד עם הקושי ולהתגבר על החרדה על ידי חשיפות ותרגולים. יחד, הקמנו את עמותת רקפת ופיתחנו מענה ייחודי אשר מאפשר למתבגרים מרחב חברתי, לתרגול יכולות חברתיות על ידי מפגש קבוע פעם בשבוע, הכולל פעולות ומשחקים חברתיים, כמו גם תרגול מצבים של מפגשים חברתיים בקניון הסמוך או בדוכן הפלאפל המקומי. 
מנהלת תחום הנוער במועצה לילך דרמון: "שמחתי מאוד על ההזדמנות להכניס אל ביתנו את עמותת "רקפת", ובעזרתה לתת מענה חברתי איכותי לבני נוער שלעיתים פחות יוצאים לפעילות חברתית ופחות מגיעים אלינו בשוטף. כולי תקווה שהקבוצה תפתח עבורם את הדלת להצטרף אלינו לשלל התכניות והפעילויות שמוצעות על ידי יחידת הנוער יומיום לאורך כל השנה. אני יודעת שתכנית כזו יכולה לפתוח עולם חדש בפני ילדים ונוער בכלל ואני מאחלת לעמותה הצלחה גדולה כאן בקרית טבעון".
לפרטים והרשמה ניתן ליצור קשר ישירות עם אבנר דפני, מנכ"ל עמותת רקפת
054-6720700 ואתר האינטרנט
https://www.rakefet-group.org.il/

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד