מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:36   29/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

חגיגות 60 לשבט אלון בקרית טבעון

23/05/2017
חגיגות 60 לשבט אלון  בקרית טבעון (הגדל)

חגיגות 60 לשבט אלון – צופי קרית טבעון

את הטקס פתח מסדר צופי כהלכתו, בו עמדו 800 המשתתפים, צעירים ובוגרים כאחד, להנפת הדגל, הוקראו ברכות מרגשות ולהקת השבט הופיעה בשירי צופים

כ-800 בוגרי וידידי שבט אלון לדורותיו, החל מדור מייסדי השבט שבגילאי 80 ועד החניכים הצעירים ביותר של השבט, הגיעו בסוף השבוע שעבר מכל רחבי הארץ לחגוג יחד בחטיבת הביניים שבקרית טבעון את חגיגות 60 שנה לשבט אלון- צופי טבעון. בין האורחים היו מספר רב של משפחות בהן שלושה דורות יחדיו, סבים, הורים ונכדים. 

הקסם שהיה באוויר התחיל כבר בקבלת הפנים, בה קיבלו חניכי השבט את האורחים בברכות ושירי צופים. החניכים סייעו לבוגרים להירשם ולמצוא את בני המחזור שלהם, לפגישות מרגשות במיוחד, לעיתים אחרי שנים רבות בהן לא התראו. 

אחד מרגעי השיא של הערב היה כאשר כל חניכי ומדריכי השבט עברו בשירה אדירה ותיפופים, עם מורל צופי כמיטב המסורת  והצטרפו אל הבוגרים למרגלות הבמה.  
את הטקס פתח מסדר צופי כהלכתו, בו עמדו 800 המשתתפים, צעירים ובוגרים כאחד, להנפת הדגל ובהמשכו הוקראו ברכות מרגשות ולהקת השבט הופיעה בשירי צופים.  

חשוב לציין שהתכנון, ההקמה והפירוק של אירוע כה מורכב, נעשתה ע"י בני הנוער עצמם, בעזרתם של הורים ובוגרי שבט מתנדבים, תוך סיוע של אנשי המועצה המקומית קרית טבעון  - לכל אלה ועוד היה חלק בהצלחה המרובה של האירוע הייחודי הזה, שלא היה עוד כמותו. 

גילה דינר, מנהלת מחלקת החינוך במועצה:  "הצלחתם לחבר בין הדור הצעיר לדור הבוגר, כשכל אחד הביא את האיכויות שלו, בשיתוף פעולה.  יישמתם בהצלחה רבה את כל הערכים עליהם אתם מדברים ולאורם אתם גדלים, תחושת הגאווה היא אדירה. הציונות הישראלית בהתגשמותה, הרוח הטבעונית, הלב התפוצץ מנחת ומגאווה ". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד