מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:52   25/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

עמותת "אילן טבעון" מציינת עשור

25/10/2016
עמותת "אילן טבעון" מציינת עשור (הגדל)

עמותת "אילן טבעון" מציינת עשור


 

הפעילות המתוכננת לשנה הפעילות הקרובה תהיה מגוונת מאוד ותכלול: הרצאות בנושאים  שונים, טיולים, אירועי תרומה לקהילה ועוד

עמותת "אילן טבעון", המנציחה את סגן אילן גבאי ז"ל בן קרית טבעון שנהרג במלחמת לבנון השנייה, החלה את שנת הפעילות העשירית במרץ רב ועם שיא חדש במספר החניכים – 50 צעירים וצעירות. את השנה החדשה הם פתחו באימון בחוף הים בחיפה, שהסתיים במבצע ניקיון גדול של החוף.
כזכור, אילן גבאי שימש כמפקד מחלקה בחטיבת 101 של הצנחנים ונהרג בקרב בעייתא א שאייב שבדרום לבנון. העמותה הוקמה על ידי חבריו של אילן בשיתוף המשפחה ובית הספר התיכון ביישוב. ההנצחה נעשית על ידי קיום קורס הכנה לשירות משמעותי בצה"ל ומתן כלים לצעירים וצעירות להתמודדות נכונה עם השירות הצבאי הקרב. חלק גדול מפעילות הקבוצה מוקדש לספורט אך המטרה העיקרית של ראשי העמותה היא לעזור לחניכים לפתח חשיבה ביקורתית, ללמוד לשאול שאלות חשובות ולהיות בעלי ראיה סביבתית-ערכית רחבה.
העמותה פועלת בשיתוף פעולה צמוד עם בית הספר התיכון ביישוב, מועדון הנוער ומחלקת הנוער של המועצה, ועם מרכז הנצחה מתוך הכרה בחשיבות החיבור בין הגורמים השונים.
משה גרמה בן 27 ובן קרית טבעון, מדריך את הקבוצה זו השנה השלישית: "בשנות הפעילות שלי בעמותה התחברתי מאוד לערכיה. בנוסף, הבאתי דברים משלי, ערכים נוספים שאני מתחבר אליהם וחשובים לי. אני עובד עם בני נוער נפלאים, בעלי מוטיבציה גבוהה ואני רואה בעבודה עמם זכות גדולה".
הפעילות המתוכננת לשנה הפעילות הקרובה תהיה מגוונת מאוד ותכלול: הרצאות בנושאים  שונים, טיולים, אירועי תרומה לקהילה ועוד. בעמותה גאים בעובדה שרוב היוזמות החברתיות בהובלת "אילן טבעון" מגיעות מהחניכים עצמם כמו הרעיון של ניקיון חוף הים, אותו יזמה בשנה שעברה אבישג רון- יוזמה שהפכה למסורת.
ובאותו עניין, בימים אלו עובדים חברי העמותה יחד עם מגמת הגרפיקה בתיכון אורט גרינברג ומרכז ההנצחה, על בחירת לוגו לעמותה. שכבת יא' תוביל את פרויקט העיצוב כאשר במסגרת התהליך  יוצגו ההצעות בתערוכה במרכז הנצחה, בסיום ועדת שופטים תבחר את הלוגו שיוכר כלוגו הרשמי של העמותה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד