מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:53   18/6/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
4/06/2019
דלת פתוחה בלשכת ראש המועצה עידו גרינבלום
יום שלישי | 11.6.2019, 25.6.2019 | 16:00-18:00
6/06/2019
שינויי תחבורה בשכונת אלרואי
בתאריך 11.06.2019 יחלו העבודות להקמת המסלול המערבי של כביש 7213 החדש (הכביש הנכנס לאלרואי מכביש 75), ויימשכו כחודש

חניכי הצופים חזרו מהצפונבורי

18/08/2015
חניכי הצופים חזרו מהצפונבורי (הגדל)

אירוע שיא: חניכי שבט אלון בצופים חזרו מהצפונבורי

תשעה ימים עמוסים בפעילות של בנייה מחנאית, "חיים בטבע" ופעילויות מגוונות

440 חניכי שבט אלון, מכיתה ג' ועד י"ב, חזרו בשבוע שעבר מה"צפונבורי"- מחנה קיץ שהוא אירוע השיא של שנת הפעילות בשבט הצופים בקריה. השנה מחנה הקיץ נערך ביער הזורע ולקחו בו חלק כל שבטי הצופים בהנהגת צפון.
כבכל שנה, השכבה הבוגרת היא זו שעמלה על הכנת מחנה מרהיב המורכב ממבנים צופיים ענקיים והשנה בנושא "צפונבורי - מסביב לעולם" – המבנים היו לפי מדינות, השער היה דרקון סיני, היה קולוסאום ועוד ועוד...  

עמרי עוקב, מרכז צעיר בשבט אלון, סיפר כי תשעת הימים של המחנה היו עמוסים בפעילות. "החניכים עסקו בבנייה מחנאית. הם התנסו ב"חיים בטבע", התוודעו לתכנים חינוכיים שונים ולפעילויות מגוונות. חניכי כיתות ח' יצאו לספארי צופיות בשעות הלילה, כיתות ו' וז' נהנו מגיחה אתגרית שכללה פארק חבלים מרשים וחניכי השכבה הצעירה התמקדו בחיי הטבע והמחנה. היה חם אך מוצלח ביותר!" 

בסיום המחנה, השבט נפרד משכבת השמיניות בטקס מרגש (כולל דמעות) ובמעמד ההורים, ואף זכה במספר רב של פרסים בתחרויות הנהגתיות שונות.
דוד אריאלי: "אני מבקר מידי שנה במחנה הצפונבורי על מנת לראות שהעניינים מתנהלים כהלכה. שמחתי לראות כי הפעילות במחנה מאובטחת, מאורגנת ברמה גבוהה והמקום נקי מסודר. ראש השבט איתמר עוקב והרכזים הצעירים עשו עבודה נפלאה.
היקפי הפעילות של תנועת הצופים הם חסרי תקדים. הילדים נהנים הנאה מרובה ובנוסף סופגים ערכים של חברות, דבקות במשימה וזיקה לטבע, ערכים אותם ניתן לקבל בעיקר מתנועות נוער איכותיות וזאת אני אומר כראש מועצה וגם כאב לשני חניכים בתנועה".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד