מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:55   18/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

שבוע תנועות הנוער בקרית טבעון בסימן שיתוף פעולה

23/10/2013
שבוע תנועות הנוער בקרית טבעון (הגדל)

שבוע תנועות הנוער בקרית טבעון בסימן שיתוף פעולה  

 

השנה, בשבוע תנועות הנוער שנערך ברחבי הקריה בחרו בני הנוער בקרית טבעון לשים את הדגש על המשותף והמאחד את תנועות הנוער ולפנות אל חניכיהם הצעירים ככוח מאוחד ומיוחד.  

המהלך שהובילו רכזות הצופים, רכז הנוער העובד והלומד יחד עם לימור גרימן, מנהלת תחום הנוער ברשת המתנ"סים קרית טבעון, החל כבר בחופשת סוכות כשנאספו נציגי המדריכים משתי התנועות למפגש ודיון בנושא. בהמשך נבנו הפעילויות, נערכה הכנה לכל המדריכים והשיא התקיים בשבוע שעבר, כאשר לכיתות נכנסו זה לצד זה מדריך לובש חאקי ומדריך עם חולצה כחולה, להעברת שיעור חברה.  

בחטיבת הביניים הועברו שיעורים בנושא היחס למוגבל בחברה ע"י מדריכי הקבוצות לצרכים מיוחדים, אשר סיפרו לתלמידים על העבודה המיוחדת שהם עושים בתנועות הנוער. ובבתי הספר היסודיים הועבר שיעור חווייתי שסיפק לתלמידים מידע מעניין ומלהיב על תנועות הנוער הפעילות בישוב.  

בנוסף, ביום שלישי, בסיומו של יום הדרכה בתנועה, נערכה פעילות מיוחדת לחברי השכבות הבוגרות, המשקיעים כל השנה שעות רבות בהדרכה והובלת הפעילות של השכבות הצעירות. כל המדריכים נאספו במרכז ההנצחה לפעילות חווייתית תחת הכותרת "יצירה מתוך קבוצה". שחקנים מאנסמבל "ציפורלה", העבירו סדנא מרתקת בה בני הנוער, למרות השעה המאוחרת והעייפות, שיתפו פעולה, הציגו, צחקו ונהנו עד מאוד. 

לימור גרימן: "תנועות נוער פעילות ופורחות הן ברכה לישוב, אנחנו משקיעים שעות רבות ומשאבים על מנת לחזקן ולהעצימן. תודה גדולה למנהלי כל בתי הספר שתומכים בפעילות תנועות הנוער ומעודדים אותה".  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד