מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:46   18/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

ימי הרשמה אחרונים לבית ספר למחול

00:00

פירנצה וסיפורה של משפחת מדיצ'י

הכיפה של ברונלסקי והארמון הראשון10:30

סרט: אהבה יוונית Worlds Apart

20:30

כבוד: שבט אלון זכה ב-7 פרסים

5/08/2013
שבט אלון צופי קרית טבעון. צילום: איתמר עוקב (הגדל)

כבוד: שבט אלון זכה ב-7 פרסים 

בטקס המסכם של מחנה הקיץ הצפונבורי זכה שבט אלון בפרסים על: מבנה, הדרכה ו' וח', מחנאות כללית, מחנאות ח', פרס על מעורבות חניכים צעירים בשבט ומקום ראשון בטורניר כדורעף.  

 

401 חניכי שבט אלון מכיתות ג'- י"ב לקחו חלק ב"צפונבורי"- מחנה הקיץ השנתי של הצופים, שנערך השנה  ביער עפר. ביום ראשון נערך הטקס המסכם של הנהגת צפון ובמסגרתו זכה שבט אלון בשבעה פרסים: פרס על מבנה, פרס כפול על הדרכה (ו' וח'), מחנאות כללית, מחנאות ח', פרס על מעורבות חניכים צעירים בשבט ומקום ראשון בטורניר כדורעף.  

לדברי ראש השבט איתמר עוקב, מידי שנה יוצאים חניכי השבט למחנה, וזו פעילות השיא בתנועה. את המחנה בונים חברי השכבה הבוגרת (שכב"ג), בשיתוף חניכים בוגרים משבטים נוספים מכל אזור הצפון, הם מגיעים בעוד מועד ליער ובונים את המבנים המיוחדים לטובת החניכים הצעירים.  

הנושא השנה - "צפונבורי בהגדלה"  ולהמחשת העניין , בנה הצוות הבוגר בשבט אלון 4 מבנים: שער בצורת גמל שלמה (עליו זכו בפרס), תורן בצורת מערה עם עטלף, מחסן בצורת דבורה ונחש שסימן את המסלול לחדר האוכל. איתמר עוקב: "במהלך השבוע, השכבה הצעירה עברה מגוון פעילויות הקשורות  לנושא "אני ועולמי" , על דברים שקטנים או גדולים מאתנו במובן המילולי ובמובן המופשט של העניין. המחנה היה רגוע, שלו ובעיקר כיף גדול לכולם. תודה לכולם ואנחנו מחכים כבר לשנה"ל הבאה". 

 

חשוב להדגיש כי את המחנה מלווים באהבה רבה, כמו בכול שנה, עשרות הורים שבאים לעזור במגוון תחומים כולל בישול שלוש ארוחות ביום.

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד