מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:41   20/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

נפתחה רשמית שנת הפעילות בשבט אלון

22/11/2012
נפתחה רשמית שנת הפעילות בשבט אלון (הגדל)

נפתחה רשמית הפעילות בשבט אלון 

ראש המועצה דוד אריאלי: "אני מאד שמח שקיימנו את האירוע, למרות המתיחות בדרום ובמרכז הארץ. חשוב מאד להמשיך ולקיים שגרת חיים  במקומות שניתן לעשות כך" 

 

 

בסוף השבוע האחרון, בטיול פתיחת שנה, החלה  שנת הפעילות  הרשמית ל- 440 חניכי שבט אלון בקרית טבעון.  

למרות המצב המתוח הוחלט בשבט כי הטיול יתקיים כמתוכנן: חניכי כיתות ה׳-ח׳ הגיעו ביום שישי בצהריים לפארק הקטר בקרית חרושת ויחד עם מדריכיהם הקימו אוהלים, עברו פעולות חווייתיות, בישלו בישולי שדה וישנו בשטח.  למחרת, בשבת בבוקר הגיעו החניכים מכיתות ד׳ ומצמי"ד ויחד עם שאר חניכי השבט, שבילו את הלילה בשטח, יצאו לטיול במסלול נחל ציפורי.  

במקביל, חניכי כיתות ט׳ הכינו את טקס פתיחת השנה ואת כתובות האש המרהיבות.  בסופו של טיול מוצלח במיוחד, מהנה ומגבש, התאספו כל החניכים יחד עם חניכי השכבה הבוגרת , הורים  ואורחים רבים לטקס פתיחת שנה במעמד ראש המועצה דוד אריאלי. כמיטב המסורת קיבלו החניכים את העניבות החדשות, המסמלות עלייה בכיתה והתקדמות במסלול הצופי. 

אריאלי: "אני מאד שמח שקיימנו את האירוע, למרות המתיחות בדרום ובמרכז הארץ. חשוב מאד להמשיך ולקיים שגרת חיים  במקומות שניתן לעשות כך. זו התשובה הטובה ביותר והעונש הגדול ביותר למחבלים שיורים רקטות על מדינת ישראל. אנו גם רוצים לשלוח חיבוק גדול לתושבי הדרום והמרכז ומחזקים את חיילי צה"ל בהתמודדות עם אויבנו. ולחניכי הצופים אני מאחל המשך שנה מוצלחת ופורייה ". 

ולא לשכוח, נפגשים בשבט בשלישי ושישי. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד