מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:20   11/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שעת סיפור - הנסיכה והצפרדע

17:00

סרט: בית ספר לחיים Primaire

18:00

סרט: בית ספר לחיים Primaire

20:00

שבוע "מחזור אלקטרוני" בשיאו

הבוקר, יום שני בשבוע, הגיעה משאית ראשונה לפנות את ערמת הציוד האלקטרוני שהובאה למחסני המועצה.
9/01/2012
שבוע "מחזור אלקטרוני" בשיאו (הגדל)

הצלחה גדולה לשבוע המחזור האלקטרוני. משאית ראשונה של "אקולוגיה למען הקהילה" הגיעה לאסוף את הציוד הרב שהביאו תושבים למחסני המועצה. גם ראש המועצה, דוד אריאלי, שהגיע לעקוב אחרי מבצע הביא את המדפסת הישנה הנמצאת אצלו בבית תקופה ארוכה. "כבר הרבה זמן שאני רוצה לזרוק את המדפסת הישנה הזאת, אמר אריאלי - שבוע המחזור האלקטרוני הוא בהחלט הזדמנות מצוינת להיפטר מכל אותם מוצרי אלקטרוניקה שיושבים לאנשים בבית. זהו עוד שלב ביצועי מוצלח בדרך להחזיר את קרית טבעון להיות מובילה בארץ בתחום המחזור"

 

.

 

 

 

במהלך השבוע הקרוב יכול כל תושב להעביר לרשות המועצה ציוד אלקטרוני מיותר עובד או מקולקל. כל הציוד אלקטרוני שייאסף יועבר למפעל של מיזם "אקולוגיה לקהילה מוגנת". במהלך השבוע תקיים גם המועצה בדק בית במשרדים ובמחסנים, בחיפוש אחר אביזרי אלקטרונים ישנים.

 

אז מה ניתן להביא למחזור? מחשבים, עכברים, שרתים, ראוטרים, שנאים, אל-פסק, מודם, כרטיסים אלקטרוניים, כבלים בקרים אלקטרוניים, די וי די, מטענים, מקלדות טלפונים ניידים, נגני מוסיקה, מדפסות, פקסים, סורקים ומסכים. את הציוד האלקטרוני ניתן להביא ישירות למחסני המועצה. במידה וברשותכם ציוד אלקטרוני רב ניתן להודיע למוקד המועצה – 106. מוסדות וארגונים יכולים לרכז את הציוד ולהודיע אף הם למוקד המועצה, ומחלקת התפעול של המועצה תדאג להגיע ולאסוף אותם.

 

באיסוף הציוד האלקטרוני אנו עוזרים בנוסף, למיזם מיוחד הנקרא "אקולוגיה לקהילה מוגנת". את הציוד האלקטרוני שנאסף מביאים למתקן המחזור המרכזי ביסעור, ולעמותות שמעסיקות אנשים בעלי צרכים מיוחדים. המועסקים לומדים לפרק את הציוד, ממחזרים כל רכיב לתחומו ומשלמים להם שכר עבור עבודתם. כך מצד אחד, אנחנו מצמצמים הטמנה של פסולת רעילה, ומצד שני מספקים תעסוקה לבעלי צרכים מיוחדים שלא כל סוג עבודה מתאים להם.

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד