מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:32   21/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

הדרקון הסיני: מציוויליזציה למעצמה

רוחות חדשות: מרפורמה לאולימפיאדה, חלק א' 10:30

מחוץ לתחום

השכנים מזווית אחרת19:30

"שבוע מחזור אלקטרוני " - שני מעשים טובים במכה אחת

השבוע הקרוב הוכרז בטבעון כשבוע איסוף ומחזור פסולת אלקטרונית.
5/01/2012
"שבוע  מחזור אלקטרוני "  -  שני מעשים טובים במכה אחת (הגדל)

כחלק ממהלך שיפור המחזור בישוב, ובנוסף לפעילות השוטפת של מחזור מגוון חומרים שונים, החליט ראש המועצה, דוד אריאלי לקיים בשבוע הקרוב "שבוע מחזור אלקטרוני". ממחזור זה מרוויחה גם הסביבה וגם הגוף הממחזר, המסייע לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. כידוע, רכיבים אלקטרונים מכילים חומרים מזהמים שונים והשלכתם לאשפה עלולה לגרום לזיהומי קרקע קשים, והתפרקותם גורמת לשחרור גזים מסוכנים שחלקם אף פוגעים בשכבת האוזון.

 

במהלך השבוע הקרוב יכול כל תושב להעביר לרשות המועצה ציוד אלקטרוני מיותר עובד או מקולקל. כל הציוד אלקטרוני שייאסף יועבר למפעל של מיזם "אקולוגיה לקהילה מוגנת". במהלך השבוע תקיים גם המועצה בדק בית במשרדים ובמחסנים, בחיפוש אחר אביזרי אלקטרונים ישנים.

 

אז מה ניתן להביא למחזור? מחשבים, עכברים, שרתים, ראוטרים, שנאים, אל-פסק, מודם, כרטיסים אלקטרוניים, כבלים בקרים אלקטרוניים, די וי די, מטענים, מקלדות טלפונים ניידים, נגני מוסיקה, מדפסות, פקסים, סורקים ומסכים. את הציוד האלקטרוני ניתן להביא ישירות למחסני המועצה. במידה וברשותכם ציוד אלקטרוני רב ניתן להודיע למוקד המועצה – 106. מוסדות וארגונים יכולים לרכז את הציוד ולהודיע אף הם למוקד המועצה, ומחלקת התפעול של המועצה תדאג להגיע ולאסוף אותם.

 

באיסוף הציוד האלקטרוני אנו עוזרים בנוסף, למיזם מיוחד הנקרא "אקולוגיה לקהילה מוגנת". את הציוד האלקטרוני שנאסף מביאים למתקן המחזור המרכזי ביסעור, ולעמותות שמעסיקות אנשים בעלי צרכים מיוחדים. המועסקים לומדים לפרק את הציוד, ממחזרים כל רכיב לתחומו ומשלמים להם שכר עבור עבודתם. כך מצד אחד, אנחנו מצמצמים הטמנה של פסולת רעילה, ומצד שני מספקים תעסוקה לבעלי צרכים מיוחדים שלא כל סוג עבודה מתאים להם.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד