מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
23:25   19/8/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : טופסי טרוי - עולם הפוך

00:00

הסרט- טהורה לעד / בימוי: מאיה זינשטיין

זוכה פרס הבימוי והעריכה בפסטיבל ירושלים11:30

סרט: המטפלת The Carer

19:00

הסרט- טהורה לעד / בימוי: מאיה זינשטיין

זוכה פרס הבימוי והעריכה בפסטיבל ירושלים20:30

סרט: הצד האחר של התקווה The Other Side of Hope

21:00

שרת החקלאות חנכה חדר ניתוח וטרינרי

שרת החקלאות חנכה חדר ניתוח וטרינרי (הגדל)

שרת החקלאות אורית נוקד, שהגיעה לטבעון לרגל חנוכת חדר ניתוח וטרינר חדש, הביעה גם את התלהבותה מהרמה הגבוהה של הנוי והגינון הציבורי בקריה.

ביום חמישי שעבר, הגיע שרת החקלאות - אורית נוקד לביקור קצר בקרית טבעון. השרה הגיע על מנת לכבד בנוכחותה את טקס הפתיחה הרשמי של חדר הניתוח החדש לעיקור וסירוס חתולי רחוב. חדר הניתוח שהוקם לאחרונה בתחנת השרות הווטרינרי, ביוזמת ראש המועצה, דוד אריאלי, החל לפעול ומבוצעים בו ניתוחי עיקור וסירוס על פי הזמנות של מאכילי חתולי הרחוב בטבעון. השרה נוקד, בירכה את תושבי הקריה ואת ראש המועצה, על היוזמה החשובה וציינה כי גישה ההומאנית אל בעלי חיים מעידה על אופי הקהילה והעומדים בראשה. כמו כן ציינה השרה, כי משרד החקלאות אינו עוסק רק בחקלאים, אלא גם בנושאים אקולוגיים, שהיא רואה בהם חלק אינטגרלי מתחומי העיסוק של המשרד.


דוד אריאלי, הודה לשרה על המימון שמשרדה העביר למועצה ושסייע בהקמת חדר הניתוח, המהווה סוג של מהפכה בחיי הישוב בתחום חתולי הרחוב: "פתרון זה מאפשר טיפול הומאני בהפחתת אוכלוסיית החתולים, על מנת שלא יהוו מפגע תברואתי, ואם זאת, מאפשר את קיומם החשוב, באופן מבוקר", אמר ראש המועצה.


במהלך סיור קצר בקריה, הביעה השרה את התלהבותה הרבה מחזות הקריה והרמה הגבוהה של הטיפול בגינון הציבורי ובתחום הנוי.

ד"ר צחי צורי - ווטרינר המועצה, קורא למאכילי חתולים שטרם עשו זאת, לפנות להזמנת ניתוח , בטלפון 04-9537171. ד"ר צורי מדגיש, כי השירות מיועד לחתולי רחוב בלבד, וכי בשל כמות ההזמנות, יש להתאזר בסבלנות רבה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד