מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:46   23/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

שעת סיפור : המנגינה היפה ביותר בעולם

עם אבי שדה מתיאטרון מנגינות ואגדות17:00

סרט: המסיבה The Party

18:00

סרט: המסיבה The Party

20:00

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב

20:25

מופע: פני השטח

20:30

פני השטח

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב 20:30

שרת החקלאות חנכה חדר ניתוח וטרינרי

שרת החקלאות חנכה חדר ניתוח וטרינרי (הגדל)

שרת החקלאות אורית נוקד, שהגיעה לטבעון לרגל חנוכת חדר ניתוח וטרינר חדש, הביעה גם את התלהבותה מהרמה הגבוהה של הנוי והגינון הציבורי בקריה.

ביום חמישי שעבר, הגיע שרת החקלאות - אורית נוקד לביקור קצר בקרית טבעון. השרה הגיע על מנת לכבד בנוכחותה את טקס הפתיחה הרשמי של חדר הניתוח החדש לעיקור וסירוס חתולי רחוב. חדר הניתוח שהוקם לאחרונה בתחנת השרות הווטרינרי, ביוזמת ראש המועצה, דוד אריאלי, החל לפעול ומבוצעים בו ניתוחי עיקור וסירוס על פי הזמנות של מאכילי חתולי הרחוב בטבעון. השרה נוקד, בירכה את תושבי הקריה ואת ראש המועצה, על היוזמה החשובה וציינה כי גישה ההומאנית אל בעלי חיים מעידה על אופי הקהילה והעומדים בראשה. כמו כן ציינה השרה, כי משרד החקלאות אינו עוסק רק בחקלאים, אלא גם בנושאים אקולוגיים, שהיא רואה בהם חלק אינטגרלי מתחומי העיסוק של המשרד.


דוד אריאלי, הודה לשרה על המימון שמשרדה העביר למועצה ושסייע בהקמת חדר הניתוח, המהווה סוג של מהפכה בחיי הישוב בתחום חתולי הרחוב: "פתרון זה מאפשר טיפול הומאני בהפחתת אוכלוסיית החתולים, על מנת שלא יהוו מפגע תברואתי, ואם זאת, מאפשר את קיומם החשוב, באופן מבוקר", אמר ראש המועצה.


במהלך סיור קצר בקריה, הביעה השרה את התלהבותה הרבה מחזות הקריה והרמה הגבוהה של הטיפול בגינון הציבורי ובתחום הנוי.

ד"ר צחי צורי - ווטרינר המועצה, קורא למאכילי חתולים שטרם עשו זאת, לפנות להזמנת ניתוח , בטלפון 04-9537171. ד"ר צורי מדגיש, כי השירות מיועד לחתולי רחוב בלבד, וכי בשל כמות ההזמנות, יש להתאזר בסבלנות רבה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד