מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:32   16/10/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

התמודדות מוצלחת של עובדי המועצה עם פגעי מזג האוויר

9/01/2019
טיפול בניקוז (ארכיון) (הגדל)

התמודדות מוצלחת של עובדי המועצה המקומית קרית טבעון עם פגעי מזג האוויר הסוער

ראש המועצה עידו גרינבלום: "תודה לצוות הכוננים ולעובדי המועצה על מסירותם ועל עבודה בתנאי מזג- אוויר קשים במיוחד"

עובדי המועצה המקומית בקרית טבעון התמודדו בהצלחה במהלך השבוע  עם מפגעים שונים שאירעו ברחבי הקריה בעקבות מזג האוויר קיצוני  וסוער.
52  מ"מ של משקעים במהלך שעתיים, במהלך שלישי לפנות בוקר, הובילו למספר הצפות בקרית חרושת. האחת ביציאה הדרומית מקרית חרושת לכיוון כפר יהושע והשנייה מפארק הקטר ועד הטיילת החדשה ובהתחברות של רחוב רותם וויצמן. הנחל עלה על גדותיו והניקוז במקום אשר מרכז את רוב הממטרים שיורדים בקרית חרושת ובעיקר את אלה היורדים על גבעה המתנשאת מעל השכונה יצרו עומס רב, בנוסף כמויות גדולות של בוץ סתמו את הניקוז וגרמו להצפה משמעותית באזור. בהתאם לכך  במהלך  הלילה עובדי המועצה התגייסו  לפתיחת תעלות הניקוז וסגירת  צירי התחבורה למען בטיחות משתמשי הדרך.
במספר רחובות היו בעיות בתאורת הרחוב ואלה טופלו על ידי חברת חשמל בשיתוף עם קבלן המועצה כמו כן טופלו עצים וענפים שנשברו, גגות מוסדות החינוך בקריה והניקוזים בכל בתי הספר.
הערכות מוקדמת - בעקבות תחזית השירות המטאורולוגי, המועצה המקומית קרית טבעון נערכה מבעוד מועד לטיפול במקומות אשר עלולים לגרום למפגע. מנהלת אגף התפעול איילת לשם הנחתה את העובדים לפעול בהתאם לצרכים שיתעוררו. קב"ט המועצה אלי זיו סייר בשטח ויצר קשר עם גורמי החירום וההצלה לרבות– כב"א, משטרת ישראל, רשות הנחלים ומפקד יחידת הג'יפאים על מנת להתעדכן ולגבש דרכי פעולה בהתאם למצב.
הפעולות המקדימות שבוצעו צמצמו את המפגעים. טופלו המרזבים בגגות מבני ציבור ומוסדות החינוך, בריכות הביוב עברו שטיפה, בוצע ניקוי של תעלות הניקוז וטופלו הקולטנים בכל רחבי היישוב. בנוסף, תוגברו צוותי הכוננים ובוצע תאום עם קבלני ציוד מכני כבד וקבלני חשמל על מנת להיערך בצורה המיטבית לסערה.
ראש המועצה עידו גרינבלום: "תודה לצוות הכוננים ולעובדי המועצה על מסירותם ועל עבודה בתנאי מזג- אוויר קשים במיוחד. ההערכות בעוד מועד והנכונות של עובדי הרשות לסייע בכל מזג אוויר עזרה מאד במתן פתרונות מהירים ויעילים לתושבים בקרית טבעון".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד