מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:21   13/12/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

פעילות חנוכה במרכז הנצחה

יריד ספרים, משחקיה, שעת סיפור , סדנת יצירה ועוד00:00

על צלילים ואנשים

שומאן08:40

על אמנות ישראלית

"אנחנו על המפה"18:00

החורף כבר כאן: טפלו וחזקו חפצים שאינם מקובעים

6/12/2018
החורף כבר כאן: טפלו וחזקו חפצים שאינם מקובעים (הגדל)

החורף כבר כאן: טפלו וחזקו חפצים שאינם מקובעים, הן על הגגות והן על הקרקע ובמיוחד את פחי האשפה מסוג "בטונדות"
מומלץ לבדוק את מצב המשטח, לוודא שהפח יציב, במידת הצורך לתקן את הדרוש תיקון ובאותה הזדמנות לבצע ניקיון כללי של כלי האצירה
 
החורף כבר כאן ואיתו מזג האוויר הסוער. חשוב להיערך גם ברמה המשפחתית, לטפל ולחזק חפצים שאינם מקובעים, הן על הגגות והן על הקרקע ובמיוחד את פחי אשפה מסוג "בטונדות". עוד מומלץ לוודא איטום הגגות והפתחים (חלונות / תריסים), מומלץ לנקות תאי ניקוז ומרזבים על הגגות. כמו כן לפנות חפצים שעלולים ליפול או לעוף ברוח (עציצים, ריהוט, שלטים).
לדברי מנהל התברואה במועצה סרגיי לשצ'נקו זה הזמן לחזק את היסודות של משטח פח האשפה הישן ("הבטונדה") ולהבטיח שלא יינתק בעת סערה. "כבר קרה שהפחים כולל מבנה הבטון השתחררו והתדרדרו בעקבות גשמים עזים" סיפר, "מי הגשם חלחלו לאדמה מתחת ל"בטונדה", סחפו עימם את האדמה וערערו את המשטח עליו ניצב הפח. רק במזל לא ארע דבר לדיירי הבית אך נזק נגרם לרכוש".
אנו שבים ומבקשים  מהתושבים אשר ברשותם פח אשפה מהדגם הישן (קוביית בטון)  ו/או "החדש יותר" "בטונדה יבש / רטוב" – לבדוק את מצב המשטח של הפח האישי שלהם, לוודא שהפח יציב ושאינו עלול ליפול. במידת הצורך לתקן את הדרוש תיקון ובאותה הזדמנות לבצע ניקיון כללי של כלי האצירה.
היערכות מקדימה תוך ריכוז מאמץ מושכל יסייעו בהתמודדות טובה יותר עם בעיות שעלולות להיווצר בעת מזג אוויר קיצון. לכל שאלה בנושא הנכם מוזמנים לפנות למוקד המועצה בטלפון 04-9539239.

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד