מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:09   18/12/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

"היהודים באים" - חנוך לוין וההומור היהודי

19:30

התמודדות מוצלחת עם פגעי מזג האוויר הסוער בסופ"ש

9/01/2018
התמודדות מוצלחת עם פגעי מזג האוויר הסוער בסופ"ש (הגדל)

התמודדות מוצלחת של עובדי המועצה המקומית קרית טבעון עם פגעי מזג האוויר הסוער  בסוף השבוע


עובדי המועצה המקומית בקרית טבעון התמודדו בהצלחה בסוף השבוע האחרון עם מפגעים שאירעו בעקבות מזג האוויר החורפי והסוער.

120 מ"מ של משקעים הובילו למספר הצפות כאשר העיקרית הייתה  ביציאה הדרומית מקרית חרושת לכיוון כפר יהושע. הניקוז במקום אשר מרכז את רוב הממטרים שיורדים בקרית חרושת ובעיקר את אלה היורדים על גבעה המתנשאת מעל השכונה יצרו עומס רב, בנוסף כמויות גדולות של בוץ סתמו את הניקוז וגרמו להצפה באזור.

במספר רחובות בקרית עמל היו בעיות בתאורת הרחוב ואלה טופלו על ידי  קבלן המועצה. כמו כן טופל תמרור שנפגע מרכב שהחליק בצומת ברחוב חנה סנש. לא נגרמו נזקים משמעותיים.
חשוב לציין כי  במהלך  סוף השבוע יחידת הג'יפאים סייעה רבות בפתיחה וסגירה של צירי תחבורה למען בטיחות משתמשי הדרך.

הערכות מוקדמת - בעקבות תחזית השירות המטאורולוגי, המועצה המקומית קרית טבעון נערכה בעוד מועד לטיפול במקומות אשר עלולים לגרום למפגע. כמו כן, מנהלת מחלקת התפעול במועצה איילת לשם הנחתה את העובדים ובמקביל גם את גורמי החירום ביישוב לפעול בהתאם לצרכים שיתעוררו בשטח.

הפעולות המקדימות שבוצעו צמצמו את המפגעים. טופלו המרזבים בגגות מבני ציבור ומוסדות החינוך, בריכות הביוב עברו שטיפה, בוצע ניקוי של תעלות הניקוז וטופלו הקולטנים בכל רחבי היישוב. בנוסף, תוגברו צוותי הכוננים ובוצע תאום עם קבלני ציוד מכני כבד וקבלני חשמל על מנת להיערך בצורה המיטבית לסערה.
לשם: "תודה לצוות הכוננים ולעובדי מחלקת התפעול על מסירותם ועל עבודה בתנאי מזג- אוויר קשים במיוחד. ההערכות בעוד מועד והנכונות של עובדי הרשות לסייע בכל מזג אוויר עזרה מאד במתן פתרונות מהירים ויעילים לתושבים בקרית טבעון".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד