מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
21:53   22/1/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

אמנות המשא ומתן

00:00

יחסי ישראל ושכנותיה

09:00

היהודים באים

19:30

החלו עבודות שיקום האצטדיון

11/08/2015
החלו עבודות שיקום האצטדיון (הגדל)

החלו עבודות שיקום האצטדיון בקרית טבעון

הנהלת המועצה והנהלת רשת המתנ"סים בקרית טבעון התגייסו להשיג סכום של 63 אלף ₪ לטובת הטיפול במדשאה


המועצה המקומית קרית טבעון ביצעה השבוע עבודות שיקום במשטח הדשא של האצטדיון.
בהמשך לאחזקה השנתית של אצטדיון הכדורגל היישובי ולאחר שבדיקה מקצועית במקום הראתה נזק מצטבר למשטח, נזק העלול לגרום לפציעות שחקנים, הוחלט לשקם את המגרש.
הנהלת המועצה והנהלת רשת המתנ"סים בקרית טבעון התגייסו להשיג סכום של 63 אלף ₪ לטובת הטיפול במדשאה. את העבודות מבצע קבלן שהתמחותו טיפול ושיקום מגרשי כדורגל והן מתבצעות בלווי מקצועי של אגף התפעול במועצה. השיקום כאמור החל השבוע וכלל: קירקוף של הדשא (הסרת החלק העליון כמעט בגובה הקרקע), אוורור הקרקע והחלפת מערכת הממטירים. כמו כן, המגרש פולס בחול שטוף, בוצע דישון והושלמו כל החלקים החסרים במשטחי דשא. בימים הקרובים תסתיים העבודה ולאחר מכן במשך כחודשיים הדשא ייקלט, יצמח ויתחדש.

יש לציין כי המגרש משרת שחקנים וכן תלמידים רבים בחוגי המתנ"ס לאימונים ומשחקים במשך שעות רבות, שימוש מרובה אשר יוצר שחיקה ובעיות תחזוקתיות.

מנהל מחלקת הגינון במועצה אמוץ זרטל מסביר כי מדשאת הכדורגל צריכה אחזקה שוטפת לאורך השנה כולל יום מנוחה, דישון שוטף והשקיה. יש לציין כי העלות השנתית של ההשקיה (בלבד) עומדת על כ-50 אלף ₪. אמוץ: "שמירה על מדשאה יפה וירוקה מחייבת טיפול צמוד, גם הדברת עשבים למיניהם חיונית להצלחת המדשאה, שכן כל אלו מתחרים עם הדשא על מקורות המים והמזון (דשן)".


צילום: אמוץ זרטלהדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד