מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:57   20/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

שירי שלישיות מכל הזמנים

ערב זמר – שלושה בשירה אחת21:30

הוספנו 4 מתקנים לאיסוף זכוכית

25/06/2015
הוספנו 4 מתקנים לאיסוף זכוכית (הגדל)

משפרים ללא הפסקה: הוספנו 4 מתקנים לאיסוף זכוכית

אנא הקפידו על השלכת פסולת המחזור בהתאם למתקן המתאים ובהתאם למצוין על המדבקה שעל הפח והימנעו מהשלכת אשפה ברחבת מרכז המחזור

 

במרכזי המחזור בקרית טבעון נוספו בשבוע שעבר ארבעה מתקנים חדשים למחזור זכוכית (מתקנים סגולים): ביציאה מרחוב שושנים, בכיכר ברחוב מורן, בצומת הרחובות איריס - יסמין וביציאה מרחוב גולומב.

לאחרונה פנו מספר תושבים בבקשה להוסיף מתקנים למחזור זכוכית במספר מוקדים, המועצה המקומית קרית טבעון אשר מעודדת את התושבים למחזר פסולת ביתית, נענתה בחיוב לבקשתם.

לדברי מנהל אגף התפעול במועצה: "אנו עושים מאמץ רב על מנת לשפר ולייעל את השירות לתושב וכאשר עלה צורך לעבות את מרכזי המחזור במספר מוקדים, שמחנו להיענות לבקשת התושבים.  יחד עם זאת, אנו חוזרים ומבקשים מהתושבים – אנא הקפידו על השלכת פסולת המחזור בהתאם למתקן המתאים ובהתאם למצוין על המדבקה שעל הפח. כמו כן, הימנעו מהשלכת אשפה וזבל במתקני המחזור ו/או ברחבת מרכז המחזור. במידה והמתקנים במרכז המחזור בו ביקרתם מלאים, אנא עברו למרכז מחזור אחר ביישוב.

במרכזי המחזור ברחבי הקריה ניתן למחזר מגוון עשיר של מוצרים כגון: קרטון, נייר,  טקסטיל,  פלסטיק, זכוכית ומתכת (קופסאות שימורים, תרסיסים, ברגים וכד'),  נודה על המשך שיתוף הפעולה לטובת כולם." 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד