מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:58   24/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

לראות את המוסיקה ולשמוע את הציור

"אני מחפש צבע"10:30

נחום גוטמן ותל אביב הקטנה

מועדון קריאה19:30

5 כוכבי יופי לקרית טבעון

17/12/2014
5 כוכבי יופי לקרית טבעון (הגדל)

5 כוכבי יופי לקרית טבעון  

השנה ו-17 שנים ברציפות זוכה היישוב לקבל את הפרס בתחרות "קריה יפה ומקיימת" 2014 של המועצה לישראל יפה 

 

 

תחרות "קריה יפה ומקיימת" של המועצה לישראל יפה נערכה זו השנה ה-21 וגם השנה, בפעם ה-17, קרית טבעון זכתה בחמישה כוכבי יופי. התחרות התקיימה לאחרונה באוניברסיטת בר אילן, בחסות משרד הפנים והשתתפו בה למעלה ממאה ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות ועוד. 

התחרות מעודדת פיתוח של הסביבה העירונית על פי העקרונות המודרניים, המכתיבים יצירת שיווי משקל נאות בין הבנייה האורבנית לטיפוח הריאות הירוקות. זאת, תוך כדי הקפדה על מניעה של מפגעים סביבתיים וחזותיים והנעת תהליך של שיפור מתמיד באיכות חיי התושבים. 

חברי הוועדה שהגיעו לקרית טבעון התרשמו מאד מהיופי, מהעשייה ומפינות המחזור המרווחות. בסיכום השיפוט נכתב כי צוות הערכה שבחן את הקריה ביקש לציין לשבח את הפעילות הברוכה המושקעת על ידי הרשות בטיפוח חזותה, לרווחת התושבים. "קבלו הערכתנו העמוקה לקידום מטרות התחרות ברשות המקומית, הודות למודעותכם לערכי איכות חיים וסביבה". 

ראש המועצה דוד אריאלי: "עובדי הרשות ואנוכי גאים לקבל את הפרס המוכיח שנה אחר שנה, כי קרית טבעון היא קריה יפה, מושקעת, ומטופחת. קיום התחרות הינו צעד נבון מטעם המועצה לישראל יפה המסייע לרשויות בארץ לשפר וליעל את העבודה והשירות לתושב. מנגנון חיצוני המספק ביקורת  ובסטנדרטים ארציים עוזר לנו, כנותני שירות, לבצע את עבודתנו בצורה טובה יותר. תודה גדולה ומיוחדת לכלל העובדים המסורים שדואגים לשפר, לתקן ולשמר את הקיים". 

השופט הראשי של התחרות, עו"ד כפיר כהן ציין כי מרגש לראות את הרצינות, הנחישות וההתגייסות של הרשויות לנושא. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד