מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
10:49   24/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 10:00

קונצרט ערב מוקרן על מסך גדול

חגיגת מוסיקה בחג המולד ברומא19:00

סרט: אהבתה מרתיחה את מי האמבט HER LOVE BOILS BATHWATER

19:00

סרט: סטלין מת! The Death of Stalin

21:15

משפרים ומתחדשים

27/05/2014
משפרים ומתחדשים (הגדל)

משפרים ומתחדשים: מתקנים חדשים לאיסוף שקיות ניילון וגם עוד מתקנים לאיסוף אריזות פלסטיק  

הרשות החלה למחזר שקיות ניילון וגם חשוב להבהיר כי "המחזוריות" הפזורות ברחבי היישוב מיועדות לכל אריזות הפלסטיק ולא רק לבקבוקים 

 

הרשות המקומית מעודדת את תושבי הקריה למחזר אריזות ובהתאם לכך תגברה לפני מספר ימים את מרכזי המחזור במתקנים נוספים.  6 מתקנים לאיסוף אריזות פלסטיק הוצבו ב: רחוב מרגניות מול המספרה, ברחוב החורש מול המשטרה,  ברחוב תמר ליד תיבות הדואר, בחניה למרכז הספורט בחנה סנש, בכניסה לפארק השומרים וברחוב הנרייטה סאלד בצמוד למגרש כדורסל.  

כמו כן נוספו 3  מתקנים חדשים לאיסוף שקיות ניילון (ראה תמונה): בפינת המחזור בבונים, באמנון ותמר ובאלרואי – צמוד לתיבות הדואר. מתקנים אלה מיועדים לשקיות ניילון בלבד, הם ניסיוניים, ולאחר "תקופת הניסיון" יוצבו מתקנים נוספים ברחבי היישוב. 


מנהל התפעול מבקש להבהיר כי "המחזוריות" הפזורות ברחבי היישוב מיועדות לכל אריזות הפלסטיק ולא רק לבקבוקים. "בעבר המתקנים  אכן היו רק לבקבוקים" הסביר, "אולם היום ניתן להשליך כל אריזה שהיא מפלסטיק וזאת מכיוון שבמסגרת ההסכם שחתמנו עם תאגיד ת.מ.י.ר. נקבע כי על התאגיד לפנות  מהמחזורית את כול סוגי אריזות הפלסטיק. כמו כן,  מעתה ניתן למחזר גם את שקיות הניילון  וזה יעשה במתקנים החדשים שהצבנו בשלוש פינות מחזור."   

עוד מציין מנהל התפעול כי בקרוב יפורסם מכרז לאיסוף אריזות שימורים וברזל ובהמשך יוצבו גם מתקנים מתאימים. 

המועצה המקומית מבקשת מתושבי הקריה להקפיד ולשמור על זריקה של האריזות בהתאם למתקן המתאים. אנא הימנעו מחניה בשטח המתחם והקפידו שלא להשליך אשפה וזבל במתקני המחזור. כמו כן, אריזות של חלב ומיץ לא לזרוק בקרטוניה, כיוון שאלה מכילות חומרים פלסטיים ואינן ניתנות למחזור יחד עם הקרטון.  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד