מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:55   23/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

לראות את המוסיקה ולשמוע את הציור

על הרוחני באמנות10:30

סרט: קוקו

17:30

מועדון קריאה - תהילים

מרצה: קובי מידן19:30

פינת מחזור אסתטית באמנון ותמר

13/02/2014
פינת מחזור משופרת באמנון ותמר קרית טבעון (הגדל)

פינת מחזור משופרת ואסתטית באמנון ותמר 

על פי התכנית יבנו בקרית טבעון עוד כ- 30 נקודות מחזור דומות  אשר יכללו מגוון רחב של אפשרויות מחזור 


תמו עבודות השיפור והחידוש של פינת המחזור באמנון ותמר, בסמוך לבית הדואר ברחוב רקפות בקרית טבעון. מדובר בפינת מחזור שניה, אשר לאחרונה זכתה לעיצוב מחודש כמו גם עיבוי והרחבה והינה חלק מהערכות המועצה למימוש וקיום חוק האריזות ביישוב. הפינה כוללת מתקני מחזור ל: זכוכית, בד, מתכת, ניר, קרטון, פלסטיק ומוטמן לאשפה ביתית. המקום גודר על מנת לתחום את השטח ולאפשר פינוי יעיל ונוח של מוצרי המחזור השונים.

כידוע, מטרת חוק האריזות היא לצמצם את כמות פסולת האריזות, למזער את האשפה העוברת להטמנה ולעודד שימוש חוזר באריזות מתוך שאיפה להקטין את רמות זיהום הקרקע. 
התשלום עבור היטל ההטמנה בשנת 2015 עתיד להיות 90 שקל לטון והוא משולם מכספי הארנונה. המטרה של המועצה המקומית היא למזער הכמויות להטמנה ובכך לחסוך כסף למשלם המיסים ולרשות.
 

במסגרת ההסכם שנחתם בסוף שנה שעברה עם תאגיד ת.מ.י.ר. נקבע כי התאגיד יפנה: קרטונים, נייר, זכוכית, שימורים, אריזות ובקבוקים מפלסטיק, סוללות, ניילון, טקסטיל  ואלקטרוניקה. השאיפה היא שכול פינות המחזור ביישוב יכללו מגוון רחב של אפשרויות מחזור.  

אנו מבקשים לשמור את המתחם החדש פנוי לטובת התושבים הבאים עם רכבם לפנות האריזות. אנא הימנעו מחניה בשטח המתחם והקפידו שלא להשליך אשפה וזבל במתקני המחזור כמו גם, אריזות של חלב ומיץ, כיוון שאלה מכילות חומרים פלסטיים ואינן ניתנות למחזור יחד עם הקרטון. 

לדברי מנהל התפעול עלות בניית נקודת המחזור באמנון ותמר כ-60 אלף ₪ בנוסף ציין, כי ישמח לקבל רעיונות מתושבים בנושא מחזור דרך "צור קשר" באתר המועצה. 

ראש המועצה דוד אריאלי: "יצרנו ברחוב אמנון ותמר פינת מחזור נוחה, מרווחת ואסתטית מתוך תקווה ורצון  לממש את מטרת העל, שהיא שמירה על איכות הסביבה. אנו נשמח לשיתוף פעולה נרחב מצד התושבים בקריה". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד