מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:21   20/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

חדר ריק ( מדינת ישראל נגד אירית ואשר) / בימוי: שירלי ברקוביץ'

10:30

נבל וצ'לו

11:00

הגשם של סבא אהרון

11:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

21:00

5 כוכבי יופי בתחרות "קריה יפה ומקיימת"

14/11/2013
5 כוכבי יופי בתחרות "קריה יפה ומקיימת" (הגדל)

5 כוכבי יופי לקרית טבעון בתחרות "קריה יפה ומקיימת"  

תחרות "קריה יפה ומקיימת" של המועצה לישראל יפה נערכת זו השנה ה-20. קרית טבעון זוכה בחמישה כוכבי יופי זו הפעם ה-16 

 

בשבוע שעבר נערך טקס חגיגי לסיום תחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" 2013,  במרכז וואהל ברמת גן. את התעודה, חמישה כוכבי יופי לשנת 2013, קיבל ראש המועצה דוד אריאלי.  

האירוע המכובד התקיים במעמד אברהם כץ עוז, יו"ר המועצה לישראל יפה, שלמה בוחבוט יו"ר מרכז השלטון וראש עיריית מעלות תרשיחא,  כמו כן השתתפו, גדעון פת נשיא המועצה לישראל יפה, שמואל ריפמן, יו"ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית רמת הנגב, ירמי אולמרט, יו"ר התחרות ואשל סגל, מנכ"ל המועצה לישראל יפה, בנוסף, עשרות ראשי ונציגי ערים, יישובים ומועצות. אורח הכבוד היה שר הפנים גדעון סער.  

תחרות "קריה יפה ומקיימת" של המועצה לישראל יפה נערכת זו השנה ה-20. במסגרת התחרות בנוסף ליופי וטיפוח, בודקת הוועדה שמירה על איכות הסביבה עם דגש על רמה גבוהה של פעילות במערכת העירונית. גם השנה ובפעם ה-16, זכתה קרית טבעון בחמישה כוכבי יופי.  

אריאלי: "אני גאה לקבל את הפרס המוכיח שנה אחר שנה, כי קרית טבעון היא קריה יפה, מושקעת, ומטופחת. קיום התחרות הינו מהלך חכם המסייע, בסופו של תהליך, לרשויות בארץ, לשפר וליעל את העבודה והשירות לתושב. אנחנו ברשות יכולים לחיות בתחושה שאנו פועלים מצוין וביעילות, אך ללא מנגנון חיצוני המספק ביקורת,  קנה מידה וסטנדרטים ארציים, לעולם לא נדע באמת. 

תודה גדולה ומיוחדת לכלל העובדים המסורים שדואגים לשפר, לתקן ולשמר את הקיים, השאיפה שלנו למצוינות היא ברמה היומיומית, קבלת הפרס אינו דבר מובן מאליו". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד