מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:34   26/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

שעת סיפור: הילד שהחזיר את החיוך לנסיכה

17:00

סרט: פלא Wonder

18:00

סרט: פלא Wonder

20:15

גאווה מקומית: חמישה כוכבי יופי ברצף 15 שנה

13/12/2012
גאווה מקומית: חמישה כוכבי יופי ברצף 15 שנה (הגדל)

גאווה מקומית: חמישה כוכבי יופי ברצף 15 שנה 

קרית טבעון זכתה בחמישה כוכבי יופי בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" בנוסף, זכה היישוב בפרס "עמית קריה יפה"

 

בשבוע שעבר זכתה המועצה המקומית קרית טבעון בחמישה כוכבי יופי בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה". בנוסף, זכה היישוב בפרס "עמית קריה יפה" בעבור 15 שנות זכיה רצופה של 5 כוכבי יופי. 

הטקס החגיגי התקיים במעמד אברהם כץ עוז, יו"ר המועצה לישראל יפה, סימון אלפסי, מ"מ יו"ר מרכז השלטון המקומי וראש עיריית יקנעם, כמו כן גדעון פת נשיא המועצה לישראל יפה, שמואל ריפמן, יו"ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית רמת הנגב, ירמי אולמרט, יו"ר התחרות ואשל סגל, מנכ"ל המועצה לישראל יפה. 

ראש המועצה דוד אריאלי ערך ישיבה חגיגית בנושא וברך את הצוות המוביל בתפעול, בעבר ובהווה, על תרומתם המשמעותית להצלחה. 

בין האורחים הגיעו גם עוזי בנימין, פנסיונר המועצה אשר עבד במב"ת (מחלקת מים וביוב), וארנון כפיר גם הוא פנסיונר המועצה אשר עבד כמנהל חזות הקריה.   

אריאלי: "מדובר בהישג מרשים ולא יכולתי לעבור לסדר היום. התחרות של המועצה לישראל יפה הינה מהלך נכון וחכם המסייע לרשויות בארץ בקיום מערכת ביקורתית המייעלת, בסופו של תהליך, את העבודה ומשפרת בכך את השירות לתושב. אנחנו יכולים לחיות בתחושה שאנו פועלים מצוין , אך ללא מנגנון חיצוני המספק ביקורת,  קנה מידה וסטנדרטים ארציים, לעולם לא נדע באמת. 

הזכייה ב-5 כוכבי יופי במשך 15 שנה ברציפות היא מרשימה ויש לה משמעות אדירה. זה לא פשוט או מובן מאליו. אנחנו לא נחים על זרי הדפנה, אלא ממשיכים בעבודה השוטפת ושואפים למצוינות ברמה היומיומית. אתם הגיבורים האמתיים בעשייה שהביאה את הפרס, ורק שימשך כך". 

כפיר: "אני שמח לראות בכל יום, גם אחרי שפרשתי, שהדברים מטופלים בצורה טובה מאד. תושבי קרית טבעון קיבלו מתנה. קרית טבעון היא אחד היישובים היפים בארץ, לחיות בתוך יער זו מתנה, לכן חשוב לשמור עליה. אני שמח על הפיתוח המשמר את מאפייני המקום ושימשך כך עוד שנים רבות". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד