מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:52   21/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

מתמודדים בתחרות "קריה יפה ומקיימת" 2012

13/09/2012
מתמודדים בתחרות "קריה יפה ומקיימת" 2012 (הגדל)

מתמודדים בתחרות "קריה יפה ומקיימת" 2012 

במסגרת תחרות "קריה יפה ומקיימת" 2012, הגיעו ליישוב ביום שני ארבעה שופטים במטרה לבחון את הישגיי הקריה בשנת 2012. צוות השופטים כלל את צביקה לישנסקי - מנכ"ל סונול לשעבר, יהושע דרעי - מהנדס מזון ומרצה, גד נבו בכיר בתעשייה והיו"ר חנוכה יעקב איש קבע לשעבר ובכיר בתעשייה.
במסגרת המפגש הראשוני ציין היו"ר כי הוא שמח להיות שוב בטבעון  ויותר שמח לראות את כל השיפורים הרבים המתבצעים בקריה.
ראש המועצה דוד אריאלי הודה לאורחים ואמר: "הדברים הרלוונטיים בקרית טבעון הם הרמה הגבוהה והאכפתיות שלנו בתחום האחזקה והגינון. זה קיים אצלי והיה גם אצל קודמי בתפקיד. הרצון להיות מצוינים אינו מובן מאליו וזאת למרות נתוני הפתיחה הטובים שלנו - של גבעות בצל אלונים. עדיין נדרש טיפול שוטף ושימור הקיים. אנחנו לעולם לא נחים על זרי דפנה, אלא מקדישים מאמץ אדיר כדי להביא את היישוב למה שהוא היום. מאחורי כל ביצוע יש מחשבה ובשנים האחרונות שמנו דגש רציני לנושא הקיימות ואף הוספנו אלמנטים רבים בנושא המיחזור ".
הסיור נמשך מספר שעות וכלל ארוחת צהרים מכובדת במרכז יום לקשיש. בסיום שיבחו השופטים את רמת תחזוקת היישוב, איכות המתקנים ורמתם הגבוהה. השופטים הדגישו כי נהנו להיחשף לפעילות הענפה ביישוב, להתגייסות המסיבית של התושבים למען הקהילה והתרשמו במיוחד מהתרומה לקהילה של עמותת שלהב"ת. "קרית טבעון היא מקום ייחודי בכל פרמטר שניתן למדוד" הסכימו כולם. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד