מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:54   12/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

מועדון חברה - הרצאה של אבישי הדרי - הסכמים לגבולות המזרח התיכון

10:00

שבוע חנוכה בגפן

17:30

מועדון קריאה עם קובי מידן

ז'ורז' ברסאנס: טרובדור 19:30

נסגרה תחנת המשנה לבדיקות בשר בכיכר הבונים

5/09/2012
נסגרה תחנת המשנה לבדיקות בשר בכיכר הבונים (הגדל)

נסגרה תחנת המשנה לבדיקות בשר בכיכר הבונים 

ראש המועצה דוד אריאלי גילה רגישות לפניות התושבים והעביר מקרית טבעון את התחנה לבדיקות בשר  

  

בסוף השבוע נארזו החפצים והציוד של תחנת המשנה לבדיקות בשר ואלה הועברו לתחנה החדשה והמשופרת במתחם מפעלי העמק אשר בעמק יזרעאל. 

כזכור, תושבי הרחובות יזרעאל, השומרים והבונים  פנו לראש המועצה דוד אריאלי במהלך מפגש תושבים ושטחו בפניו את הקשיים הנובעים מהימצאותה של תחנת המשנה בסמוך לכיכר הבונים. משאיות חסמו את הכיכר לא אחת בשעות הבוקר המוקדמות והפרו שלוותם של תושבים רבים באזור. 

ראש המועצה דוד אריאלי: "אני שמח שהצלחנו להזיז מטרד של מספר שנים אשר היה תוצאת לוואי של העשייה החשובה במקום. פעילות אשר הקשתה על תושבי רחובות יזרעאל, השומרים, הבונים ורבים אחרים שיצאו מקרית טבעון בשעות המוקדמות של הבוקר. 

חשוב לציין כי עוצמת המצוקה הובאה לידיעתי במפגש תושבים שנערך במהלך חודש דצמבר 2011 עם תושבי הרחובות הסמוכים. מיד לאחריו בחנתי את הנושא וכיצד ניתן לסייע. זו הזדמנות לציין כי מפגשים אלה, אשר לי אישית היה מאד חשוב לחדשם ולקיימם כבר בשנה הראשונה לאחר בחרתי לרשות המועצה,  הם חשובים ומשמעותיים. הרבה מהפעילות לשיפור חזות היישוב ותיקון עוולות הם תוצאה של בעיות ונושאים שצפים במסגרת מפגשים אלה". 

במהלך החיפושים אחר מקום חלופי, נבדקו מספר הצעות ביישובים הסמוכים אך לאחר בדיקה מדוקדקת התברר שאלה לא התאימו למטרה. הודות לראש המועצה האזורית עמק יזרעאל אייל בצר ולסגנו עידו דורי, שסייעו רבות למציאת מקום מתאים, נסגר חוזה עם מפעלי העמק.  

 

התחנה לבדיקות משנה פעלה בקרית טבעון 12 שנה. לפעילות התחנה יש חשיבות רבה. תפקידה העיקרי הוא לשמור על בריאות הציבור ולמנוע ממוצרים שאינם ראויים למאכל להגיע לחנויות. רק בשנה  האחרונה נפסלו לשיווק כ-25 טון בשר. בכל שנה נבדקו במקום מעל 300 טון בשר. 

 

יש להבהיר כי השירות הווטרינרי נשאר במקומו ורק התחנה לבדיקות משנה עוברת.  

בשבועות האחרונים חולקו מעל 100 דפי הסבר לספקים ומפעלים שונים. כמו כן, לכול משאית אשר תגיע לכיכר הבונים ביום א' 2 בספטמבר, 2012 החל מהשעה 6:00 בבוקר, תמתין במקום ניידת האבטחה היישובית עם מפות ופלייר הסבר כיצד עליהם להגיע למקום החדש. 

אנו מבקשים את סבלנות התושבים ועל כול בעיה לפנות לניידת האבטחה בטלפון 052-4702804 או למוקד 106  ( 04-9539239) של המועצה.  

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד