מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:30   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

הוסר הרמזור בצומת העמקים

1/08/2012
הוסר הרמזור בצומת העמקים (הגדל)

 

הוסר הרמזור בצומת העמקים 

ראש המועצה דוד אריאלי: "החיים של תושבי הקריה חזרו למסלולם התקין" 

 

בסוף השבוע שעבר הוסר בשעה טובה הרמזור בצומת העמקים, על כביש 75 לבאים מקרית טבעון לכיוון חיפה. ראש המועצה המקומית בקרית טבעון דוד אריאלי, השקיע מאמצים רבים במטרה להסיר את הרמזור שהוצב במקום על ידי החברה הלאומית לדרכים. כזכור, במהלך החודשים האחרונים הרמזור גרם לתושבי הקריה סבל רב ויומיומי, איבוד שעות עבודה יקרות וכמו כן פגע באיכות חייהם וזאת למרות שדרישת המועצה להאריך את המופע הירוק נתקבלה ושיעורי הפקקים באזור אכן פחתו, לא היה בכך די. בעקבות המצוקה, ראש המועצה דוד אריאלי הוסיף לקיים דיונים, התייעץ עם גורמים מקצועיים וטיפול בנושא באופן אישי מול מנכ"ל המועצה הלאומית לדרכים שי ברס, עד אשר המאמץ נשא פרי וכאמור, הרמזור הוסר לאחרונה לרווחת כולם.  

מנהל מרחב צפון של החברה הלאומית לדרכים ראובן אדרי הסביר שהצומת שודרג לפני מספר חודשים, במקום הוצב רמזור וזה יצר לחצי תנועה. "כדי לפתור את הבעיה, בוטל הרמזור, תוכנן  נתיב האצה ומתן זכות חופשית לפניה ימינה." אמר, כמו כן ציין כי "עושה רושם שהבעיה נפתרה ואנו ממשיכים לעקוב אחר הנעשה בצומת זה".
בנוסף, שלח השבוע ראש המועצה מכתב תודה למנכ"ל ברס: " בזכות עזרתך והתערבותך הישירה אשר הביאה לזירוז הטיפול בנושא, חזרו החיים של תושבי הקריה למסלולם התקין ועל כך תודתי.". תושב מהקריה מיהר גם הוא להודות ושלח מייל למנהלת מחלקת פניות הציבור ענת גלעדי: " הרמזור הוסר סוף סוף" כתב. "תודה רבה לך, לראש המועצה, ולכל מי שטיפל בעניין".
ובזה בא לטבעון גואל.
 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד