מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:27   20/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

חדר ריק ( מדינת ישראל נגד אירית ואשר) / בימוי: שירלי ברקוביץ'

10:30

נבל וצ'לו

11:00

הגשם של סבא אהרון

11:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

21:00

ראש המועצה דוד אריאלי ממשיך להילחם באיחוד תשתיות כביש 77 עם 722

27/06/2012

ראש המועצה דוד אריאלי ממשיך להילחם באיחוד תשתיות כביש 77 עם 722 

 

נערכו פגישות עם ראש מנהל התכנון בישראל ועם מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים. אריאלי: "הסברתי כי נעשו מגוון פעולות שחלקן אינן בהתאם לדין ואלה גובלות במנהל בלתי תקין. חבל שהדברים צריכים יהיו להיות מוכרעים בעתירה מנהלית" 

 

במהלך השבוע האחרון ערכו ראש המועצה דוד אריאלי ומהנדס המועצה מריוס ראפ שתי פגישות חשובות בנושא  המאבק באיחוד תשתיות כביש 77 עם 722.  

הפגישה הראשונה הייתה עם ראש מנהל התכנון בישראל בינת שוורץ והפגישה השנייה עם מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים שי ברס. 

בשתי הפגישות חזר והדגיש ראש המועצה  עד כמה שוגה המדינה בנטייה לייצור איחוד תשתיות בין כביש 77 לכביש 722, איחוד שיהווה סכנה בריאותית לתושבי קרית טבעון, שדה יעקב  וכפר הנוער הסמוך נווה עמיאל, כמו כן הובאו והועלו בעיות בטיחותיות קשות, אותם יציג ד"ר משה בקר בחוות הדעת המקצועית שתוגש בהמשך. 

אריאלי חזר והסביר כי תוואי תמ"א 3 לעומת זאת, הינו המועדף כיוון שהוא רחוק מבתי התושבים בשדה יעקב וכפר יהושע ביותר מ-250 מטר ובכך נמנעות בעיות עתידיות של זיהום אוויר ופגיעה באיכות חייהם של תושבי המקום. 

בפגישה עם ראש מנהל התכנון מסרה שוורץ כי טרם גיבשה תשובה סופית לפתרון ובפגישה עם  מנכ"ל החברה הלאומית טען ברס כי הוא משוכנע שהאיחוד הינו הפתרון הנכון. 

אריאלי: "הסברתי לשני האנשים המכובדים כי נעשו  מגוון פעולות שחלקן אינן בהתאם לדין ואלה גובלות במנהל בלתי תקין. חבל שהדברים צריכים יהיו להיות מוכרעים בעתירה מנהלית". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד