מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:05   17/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

****נדחה למועד אחר****שחרית שבת

"פרשת אלטלנה"11:00

מופע ההג'אז רוק של הרכב הקונסבטוריון בשבת אומנים

11:00

מפגש עם במאי

11:30

מחול לכול בשבת אומנים

11:30

סרט: כוכבים חיים לנצח Film Stars Don't Die in Liverpool

19:00

סרט: העיתון The Post

21:00

פרויקט "תג סביבה" אושר פה אחד במליאה

14/06/2012
פרויקט "תג סביבה" אושר פה אחד במליאה (הגדל)

פרויקט "תג סביבה" אושר פה אחד במליאה  

סמנכ"ל התפעול במועצה גיל אשבל: "אישור הפרויקט פה אחד ע"י המליאה מהווה זריקת עידוד משמעותית" 

 

בישיבת מועצת קרית טבעון  שנערכה ביום ראשון אישרו חברי המליאה פה אחד, הצטרפות המועצה  לתכנית "תג סביבה". תכנית "תג סביבה" הינה תכנית להתייעלות סביבתית וחסכון במשאבים של מרכז השלטון המקומי. מתוך הבנה של ההכרח בשמירה והגנה על המשאבים הקיימים ומתוך אמונה כי הרשות המקומית הינה שחקנית מפתח בתהליכים של שינוי אורח חיים, צרכנות ודפוסי פיתוח ותחזוקת מרחב, ראה לנכון ראש המועצה דוד אריאלי וצוות המנהלים להוביל ברשות פעולות לצמצום צריכת המשאבים והגנה על האקלים ובכך לשמש דוגמה לתושבי היישוב, לבעלי העסקים ולמבקרים בקריה. תכלית התכנית היא מזעור הפגיעה בסביבה, צמצום והתייעלות בצריכת משאבים לטובת המועצה המקומית ותושביה. הנהלת המועצה מעריכה כי בזכות התכנית ירכשו כלים ראויים, מתאימים ויעילים לבניית יכולות ניהול סביבתי בתחומי פסולת, אנרגיה ומים וכבר אותרו מספר מקומות עם פוטנציאל לחסכון והתייעלות כגון: מחשוב מערכות בקרה והשקיה, חסכון בתאורת רחובות באמצעות נורות חסכוניות ומשנקים אלקטרוניים, הגברת ההפרדה של פסולת למחזור, הסברה ועוד. 

ועדת התמיכות של המשרד להגנת הסביבה תעביר למועצת קרית טבעון סך של 40 אלף שקל לטובת הפרויקט, המהווים כ-80 אחוזים מסך כול הפרויקט. 

סמנכ"ל התפעול במועצה גיל אשבל: "אישור הפרויקט פה אחד ע"י המליאה מהווה זריקת עידוד משמעותית. הקונצנזוס בתחום איכות הסביבה מעיד על חשיבות הנושא בסדר היום הציבורי ומכך מכוון את סדר העדיפות ופעילותנו בתחום". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד