מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:02   13/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

פירנצה וסיפורה של משפחת מדיצ'י

מרצה: ד"ר אפי זיו.10:30

פריחה חדשה בטבעון

יחד עם החורף ולקראת האביב החלה תכנית גינון חדשה בשטחי הקריה. פינות הנוי והגינות הציבוריות מתקשטות בצמחיה חדשה וחסכונית יותר.
22/02/2012
פריחה חדשה בטבעון (הגדל)

קרית טבעון נתברכה בדונמים רבים של שטחי ציבור, פינות נוי וגינות ציבוריות. עם כניסתו לעבודה של גיל אשבל - סמנכ"ל מינהל התפעול, החלה בדיקת השטח והצרכים השונים. פגישות, שמיעת רעיונות ותכנון מדוקדק, הביאו לגיבוש תוכנית סדורה בכל הקשור לגינון בשטחי הקריה.

 

המגמה המרכזית שהועלתה לדיון הייתה הקמת גינות עם צמחים חסכניים במים, כושר הישרדות בתנאי שטח שונים וירוקים לאורך כל השנה. התקיימו פגישות עם מומחים שונים, תושבי הקריה ומחוץ לקריה, הועלו רעיונות, ונבנתה מתכונת לתוכנית עבודה הכוללת את הגינון בכל הקריה. התוכנית מתייחסת למרכזים השונים, לאזורים השונים בקריה - החל מרמת טבעון ועד אלרואי וקרית חרושת, וגם לשכונות עם בתים משותפים שבהם יפעלו אנשי השכונה, מתנדבים, עובדי הקהילה וילדי השכונה.

 

לאחרונה החלה השתילה. בחלקה הגדול הושם הדגש על מעבר מגינון ושתילה עונתית, לשתילה רב שנתית.  ישתלו צמחים רב שנתיים שצורכים פחות מים, עמידים, חלקם פורחים 1 עד3 פעמים בשנה ו/או ירוקים בגוונים שונים כל השנה. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד