מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:57   17/7/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

עיוורון ולקויות ראייה בגיל המבוגר שירותים ועזרים מסייעים

09:00

דלג על Ticker
Ticker
15/07/2019
בקרית טבעון דואגים לבעלי החיים
נטישת בעלי חיים היא אכזרית ולא חוקית והרשות תפעל בנחישות על מנת למגר את התופעה
16/07/2019
סדנת הורות לאימהות יחידניות בקרית טבעון
8 מפגשים, מתחיל 6.9.19, 9:00-11:00

נערכה השתלמות מקצועית ל"סיירת ההורים"

8/11/2018
נערכה השתלמות מקצועית  ל"סיירת ההורים" (הגדל)

נערכה השתלמות מקצועית  לצוות המתנדבים של "סיירת ההורים" בקרית טבעון

גל רוזנטל, רכז הסיירת : "מדובר בהורים אכפתיים, שנרתמים להתנדבות ומבצעים אותה עם כל הלב ולטובת הילדים של כולנו!"


לקראת פתיחת שנה וכחלק מתכנית העשרה של  מתנדבי "סיירת ההורים" בקרית טבעון, נערכה בשבוע שעבר במועדון הנוער במרכז פיש השתלמות מקצועית למתנדבים. המפגש נפתח בסיכום  של פעילות קיץ 2018  והמשיך לדיון וחשיבה מחודשת על דרכי הגישה והפעילות של המתנדבים בסיירת. בנוסף, התקיימה הרצאה מקצועית של אורי גדס-אילני, מרצה מטעם  המשרד לביטחון פנים - תכנית "עיר ללא אלימות", בנושא השיח עם בני הנוער ושתיית אלכוהול.
באירוע השתתפו: ליאת רייכמן – מנהלת "עיר ללא אלימות" בקרית טבעון, לילך דרמון – מנהלת יחידת הנוער במועצה, אלי זיו – קב"ט המועצה וגילה דינר, מנהלת המחלקת לחינוך וכאמור מתנדבי הסיירת.

גל רוזנטל, רכז הסיירת: "בקרית טבעון פועלת "סיירת ההורים" כתשע שנים ומונה כ- 30 מתנדבים. בלילות שישי ההורים המתנדבים מסיירים בשטחים הציבוריים, פוגשים את בני הנוער, משוחחים איתם, מסייעים להם במצבי מצוקה ומחזקים את תחושת הביטחון האישי שלהם.
כרכז הפעילות והובלתה בשנים האחרונות אני חש גאווה גדולה להיות חלק מקבוצה ערכית. מדובר בהורים אכפתיים שנרתמים להתנדבות ומבצעים אותה עם כל הלב ולטובת הילדים של כולנו!"

ליאת רייכמן: "המהות של "סיירת ההורים" היא אכפתיות והמטרה היא הדאגה שכל ילד יחזור הביתה בשלום על ידי נוכחות הורית בשטח. אני חשה כי זו מטרה שכל הורה רואה לנגד עיניו ביום שישי כשנפרד מילדו בעת יציאה לבילוי. תרומה של מספר שעות בכל שלושה חודשים היא תרומה מבורכת למענינו כהורים ולמען ילדינו. "
כחלק מהפקת הלקחים של הקיץ החולף, "סיירת ההורים" תבצע התאמה בפעילותה. הסיירת תאריך את משך הסיור ותשלב בו עמדה נייחת באזור מרכז טבעון/ או באזור קרית עמל - כיכר פטישי (חנניה), על מנת לפגוש נערים שחוזרים/יוצאים למרכזי הבילוי באמצעות תחבורה ציבורית,  תוך דאגה כי כולם יגיעו בבטחה לביתם בסופו של ערב.

אנו מזמינים אתכם,  הורים המעוניינים לתרום ולהיות חלק מקבוצה ערכית, בואו להתנדב ל"סיירת ההורים" -  לפרטים יש לפנות לגל רוזנטל 054-5654060

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד