מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:23   25/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

טלי רביב קרויטורו היא מנהלת מחלקת החינוך החדשה בקרית טבעון

19/03/2020
טלי רביב קרויטורו היא מנהלת מחלקת החינוך החדשה בקרית טבעון (הגדל)

טלי רביב קרויטורו היא מנהלת מחלקת החינוך החדשה בקרית טבעון

 

 

טלי רביב קרויטורו היא מנהלת המחלקה לחינוך החדשה במועצה המקומית קרית טבעון. טלי תחליף את גילה דינר שניהלה את המחלקה בשנים  האחרונות ובימים אלה פורשת לגמלאות.

טלי נבחרה לאחר תהליך ארוך ומקיף שנערך ברשות והיא נמצאה המתאימה ביותר למלא את התפקיד מבין מועמדים רבים וטובים שהתמודדו למשרה.

טלי תושבת חיפה. בעלת תואר שני בתחום לקויות למידה. היא בעלת ניסיון רב שנים בתחום החינוך ומילאה מגוון רחב של תפקידים בחינוך הרגיל והמיוחד. בתפקידה האחרון ניהלה בית ספר לחינוך מיוחד לנוער המאובחן על הרצף האוטיסטי.

 

ראש המועצה עידו גרינבלום: "החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו כאן בקרית טבעון. עשינו הליך בחירה ארוך ומשמעותי, וטלי רביב קרויטורו נבחרה מתוך עשרות רבות של מתמודדים/ות מצוינים. טלי הרשימה אותנו בחזון החינוכי שלה, ביכולות המוכחות ובאמביציה . היא נכנסת למערכת חינוכית מצוינת, ואני מאמין שהיא תצמיח אותה לגבהים חדשים.  אני מאחל לטלי הצלחה גדולה בתפקיד. הכניסה של טלי לתפקיד היא גם סוף תקופה ופרידה  מגילה דינר הנפלאה שמסיימת 40 שנה במערכות החינוכיות בקרית טבעון ואני מבקש להודות לה בשמי, בשם דורות של תלמידות ותלמידים ובשם היישוב כולו. "

טלי רביב קרויטורו: "להוביל את מערכת החינוך בקרית טבעון זו זכות גדולה עבורי ואתגר משמעותי ומרגש. אני משוכנעת שביצירת מערך עבודה היוצר ומעמיק שותפויות בין מגוון גורמים- מחלקת החינוך, מנהיגי בתי החינוך בישוב, ארגוני הנוער והחינוך הבלתי פורמלי, ההורים ומשרד החינוך- נוכל לקיים שיח דיאלוגי פורה, לחלום יחד ולהגשים וגם להתמודד עם אתגרים".   

 

גילה דינר: "אני מברכת על בחירתה של טלי להוביל את משפחת החינוך המפוארת בקרית טבעון. מהיכרותי הקצרה עם טלי, אני בטוחה שנעשתה בחירה נכונה, טלי היא האדם הנכון בזמן הנכון. טלי מביאה עמה מקצועיות, ידע וניסיון רחב בתחום החינוך, התלהבות גדולה וראש פתוח לחידושים.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד