מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:45   9/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית

הוענקו מלגות מועדון הסורופטימיסט בשיתוף המועצה

27/01/2020
הוענקו מלגות מועדון הסורופטימיסט בשיתוף המועצה (הגדל)

מועדון הסורופטימיסט והמועצה העניקו מלגות לבנות הקריה

המועצה מגדילה את סך המלגות הניתנות לסטודנטים ולסטודנטיות. מלגות מועדון הסורופטימיסט מתווספות לרשימה ארוכה של מלגות, שניתנו השנה לסטודנטים וסטודנטיות, על ידי המועצה בשיתוף קרן תמ"י, עמותת "מעומק הלב", פרויקט "שיק בוטיק" ברשת המתנ"סים  ומפעל הפיס

 

בשבוע שעבר נערך טקס מרגש במועצה לחלוקת מלגות, תרומת ארגון הסורופטימיסט (ארגון שמטרתו לחזק את הנשים בחברה) והרשות המקומית קרית טבעון.

האירוע היה בהשתתפות ראש המועצה עידו גרינבלום, מנכ"ל המועצה יריב אביטל, נשיאת המועדון בקרית טבעון סוזט שמיר,  חברות הארגון, הסטודנטיות מקבלות המלגות ומשפחותיהן.

כמיטב המסורת, מחלקות נשות האיגוד בשיתוף הרשות המקומית מלגות לימודים מכובדות לשבע סטודנטיות, כל אחת בסך 2,500 ₪.
מלגות אלה מצטרפות לרשימה ארוכה של מלגות, שניתנו השנה לסטודנטים וסטודנטיות ביישוב, על ידי קרן תמ"י, עמותת "מעומק הלב" ופרויקט "שיק בוטיק" ברשת המתנ"סים.
בנוסף,  הוענקו לאחרונה עוד 8 מלגות בסך 10,000 שקל כל אחת, תרומת  המועצה ומפעל הפיס לטובת פרויקט ייחודי בשיתוף מכללת "אורנים" ומחלקת הנוער במועצה. בתמורה הסטודנטיות והסטודנטים הזוכים  במלגה מדריכים ועובדים במהלך השנה עם בני נוער בקריה, במסגרות החינוך השונות.

חשוב לציין כי רוב המלגאים בקרית טבעון נדרשים לתרום לקהילה ובכך הם  מעורבים בקהילה ומחזקים את הקשר עמה.

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אנחנו גאים להגדיל את סך המלגות המוענקות השנה ביישוב. החשיבות של השכלה גבוהה ידועה לכל, אנחנו משלבים זאת עם מעורבות חברתית של הסטודנטים והסטודנטיות ועם מעורבות עמוקה של ארגוני המתנדבים שגייסו את המשאבים. תודתי הגדולה לסורפטמיסטיות, לקרן תמ"י, לעמותת "מעומק הלב" לשיק בוטיק, למפעל הפיס ולכל הפועלים לחיזוק העשייה החשובה הזאת."

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד