מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:18   21/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

נערך כנס מאבטחי מוסדות חינוך בקריה

22/08/2019
נערך כנס מאבטחי מוסדות חינוך בקריה (הגדל)

לקראת פתיחת שנה"ל נערך כנס מאבטחי מוסדות חינוך בקרית טבעון

הציבור מתבקש לגלות הבנה וסבלנות לנוכח עומסי התנועה הצפויים בבוקר היום הראשון ללימודים  על מנת שפתיחת שנת הלימודים תהיה בטוחה ומוצלחת


השבוע נערך בחדר ישיבות של המועצה המקומית קרית טבעון, כנס נרחב למאבטחים במוסדות החינוך בקריה לקראת פתיחת שנת הלימודים תש"פ.
בכנס השתתפו: קצין האבטחה המחוזי של משטרת ישראל, חבלן, רכז מתנדבים בנקודת המשטרה בקרית טבעון רס"ב מאיר אמסלם, מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר,  קב"ט המועצה אלי זיו, פקחי המועצה, נציגי חברת האבטחה שאש וכל מאבטחי מוסדות החינוך ביישוב. כמו כן הגיעו, רב"ט בסמת טבעון והמאבטחים במוסדות החינוך ביישוב השכן, במסגרת הרצון לחזק שיתופי הפעולה ולמידת עמיתים.
במהלך הכנס הועברו לנוכחים הנחיות מפורטות לפתיחה מסודרת ובטוחה של שנת הלימודים, נערך תדריך בנושא בטיחות וביטחון של בתי הספר וכיצד יש לפעול על מנת לסייע להורים ולילדים לפתוח את שנת הלימודים ללא תקלות.
בנוסף,   המאבטחים עברו השתלמויות והדרכות מקצועיות על ידי המשטרה וחברת האבטחה, ביצעו מטווחים ואימוני כשירות ובמקביל הועסקו באבטחה של הקייטנות השונות, הן בגנים והן במוסדות החינוך. 
קב"ט המועצה אלי זיו: "ביום פתיחת שנת הלימודים, בסביבת בתי הספר וגני הילדים תהייה נוכחות מוגברת של פקחים, שוטרים ומתנדבי משטרה ויחידת הג'יפאים, אשר ידאגו להגעה בטוחה של התלמידים וההורים.
אנו מבקשים מהציבור הרחב לגלות הבנה וסבלנות לנוכח עומסי התנועה הצפויים בבוקר היום הראשון ללימודים ומאחלים לכולם שנת לימודים בטוחה ומוצלחת".
גילה דינר: "מאבטחי מוסדות החינוך הם הדמות הראשונה הפוגשת את באי ביה"ס. הם העיניים, הפנים והלב של בית הספר. נוכחותם ועבודתם המסורה מזמנים בטחון ורוגע לילדים, להורים ולצוות. מאחלת לכולנו פתיחת שנה נעימה, בטוחה ורגועה".
חשוב לציין כי בימים אלה הותקנו מזגנים בעמדות המאבטחים במוסדות החינוך, לרווחתם.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד