מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:13   25/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

הצלחה גדולה ל"בית ספר של החופש הגדול" בקרית טבעון

25/07/2019
הצלחה גדולה ל"בית ספר של החופש הגדול" בקרית טבעון (הגדל)

הצלחה גדולה ל"בית ספר של החופש הגדול" בקרית טבעון

הצלחה גדולה ל"בית הספר של החופש הגדול"- תכנית הקיץ שהפעילה המועצה המקומית קרית טבעון בשיתוף רשת המתנ"סים ומשרד החינוך, הסתיימה  השבוע   בהצלחה.
בקייטנה של החופש הגדול בניהולה של אביבה איתן השתתפו כבכול שנה, 275 תלמידים מכל בתי הספר היסודיים ביישוב: קרית עמל, נרקיסים, רימונים, מיתרים ושקד.

צוות של עשר מורות מבתי הספר השונים, סייעות ו-24 מדריכים צעירים, הובילו השנה קייטנה איכותית ועשירה בתכנים, במשך שלושה שבועות.
המד"צים עברו תהליך מיונים קפדני והכשרה בת שלושה ימים בה קיבלו כלים להפעלות במהלך הקייטנה. כחלק מהצוות, הם הכינו את העזרים וההפעלות ומדי יום העבירו פעילויות חברתיות וליוו את הילדים בקבוצות ובהפסקות.
התלמידים נהנו מצוות מורים איכותי ומקצועי, מתכנים מגוונים, ממזון בריאותי, ממד"צים מוכשרים ומפעילויות מעניינות ומאתגרות כאשר הקו המוביל היה מקצועיות, זמינות ועין מפקחת וערנית בזמן אמת של כל השותפים, דבר אשר יצר מסגרת חינוכית כיפית לכל המשתתפים ובעיקר לילדים.

"קייטנה מדהימה, פעילות מאורגנת למופת, המורים משבחים את אופן ההתנהלות בקייטנה בזכות המרכזת אביבה, שהצליחה למנף פעילויות, שיתוף פעולה בין כל חברי הצוות, אווירה מעודדת, מפרגנת ומועשרת בהתאמה לצרכים". נכתב על ידי  הבקרית מטעם משרד החינוך.
אביבה איתן:  "בזכות צוות המורות, הסייעות והמד"צים הצלחנו לתת מענה איכותי, מקצועי ועשיר. ניכר כי הילדים הרגישו את חווית הקייטנה והחופש והגיעו מדי יום עם חיוך וציפייה לקראת הבאות. תודה מקרב לב, לגילה דינר מנהלת מחלקת החינוך, לטלי חגי מנהלת החינוך הקדם יסודי ולילך דרמון מנהלת תחום הנוער במועצה על הליווי המקצועי, האמון והסיוע בכל דבר ועניין לטובת הצלחתנו המשותפת.
לילך דרמון: "כבכל שנה אנו מצרפים 24 מדריכים צעירים (מד"צים), אל קייטנת בית הספר  של החופש הגדול. השנה ריכזה את המד"צים תמר לבקוביץ, שהיא עצמה בוגרת שלנו. תמר והמד"צים עשו עבודה מצוינת, וכייף לדעת שגדל כאן דור של מדריכים צעירים כל כך איכותיים.  אביבה וצוות המורות ידעו לפרגן ותודה להם על כך".

 


הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד