מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:15   6/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית

ידיד לחינוך בקרית טבעון מסיימים שנה

14/07/2019
ידיד לחינוך בקרית טבעון מסיימים שנה (הגדל)

ידיד לחינוך בקרית טבעון מסיימים שנה

 

כמיטב המסורת, נערכו מפגשי סיום שנה בבתי הספר השונים בקרית טבעון בהשתתפות 45 מתנדבי "ידיד לחינוך" המסייעים לתלמידים בבתי הספר השונים: "נרקיסים", "קרית עמל", "מיתרים"," רימונים"  ובחטיבת הביניים אורט טבעון.

בבית ספר "נרקיסים" התקיים מפגש חגיגי במיוחד שכלל מפגש פרידה ממתנדבת שפעלה במהלך עשור בעמותה.  מקהלת בית הספר פתחה את הטקס ואורלי דבי, מנהלת בית הספר ברכה וסיכמה: "מכירים ומוקירים את עשייתכם, זה לא מובן מאליו. אנו מעריכים את ההתמדה ואת המסירות, אתם חלק משמעותי בתכנית העבודה בבית ספר וכאשר אני רואה את המתנדבים בחדר המורים, טוב לי!".

בטקס שנערך בחטיבת הביניים "אורט טבעון", אמר אבי נתן רכז המתמטיקה ואיש הקשר עם המתנדבים:  "מתנדבי "ידיד לחינוך" הם חלק מהצוות. העבודה עם המתנדבים הפכה להיות חלק מובנה מתכנון העבודה שלנו עד כדי כך שתכנון השיעור נעשה בהסתמך על נוכחות המתנדב.   תודה לכולם."

בבית ספר "קרית עמל" אמרו המורות: "זו זכות גדולה עבורנו שאתם אצלנו. אנו מברכות את כל המתנדבים ונשמח בשנה הבאה לקלוט מתנדבים נוספים. למתנדב יש ערך מוסף לכתה ומקום מרכזי משמעותי בשיעור."

מנהלת בית ספר "רימונים"  סתוית לרנר ציינה כי המתנדבים הם חלק מהמערך הבית ספרי ולעיתים מורות שאין להן מתנדבים מקנאות באלה שיש להן".

ומה אומרים המתנדבים? "בית הספר עבורנו הוא בית, אנחנו נהנים מכל יום בבית הספר ולעיתים קשה בחופשות, כי חסרים לנו הילדים" .

נועה רכזת "ידיד לחינוך": "הקבוצה נפלאה, אנשים שהינם הון אנושי אמיתי, תורמים לבתי הספר  למעלה מ-700 שעות שבועיות של מתנדב-ילד  ואין ספק שבתי הספר יודעים להעריך ומקבלים את המתנדבים בחום, הערכה והוקרה.  תודה לכולם.

מחכים למתנדבים נוספים,

פרטים: נועה רפאלי 054-4796220 

 raminoar@gmail.com

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד