מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:24   25/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

נערכה השתלמות מקצועית למתנדבי סיירת ההורים

12/05/2019
נערכה השתלמות מקצועית למתנדבי סיירת ההורים (הגדל)

נערכה השתלמות מקצועית למתנדבי סיירת ההורים בקרית טבעון לקראת קיץ 2019

 

בשבוע שעבר נערכה השתלמות מקצועית לכל מתנדבי סיירת הורים, לקראת פעילות הצפויה בקיץ 2019. ההכשרה התמקדה בנושא צריכת סמים בקרב בני הנוער וחובת הדיווח.
בחלק הראשון של ההשתלמות עו"ס לחוק נוער טניה פרקש מהמחלקה לשירותים חברתיים במועצה, הסבירה  למתנדבים על משמעות חובת הדיווח במצבי הסיכון.
ובחלקה השני רס"מ עופר לוי, רכז מניעה והסברה בתחנת המשטרה זבולון, הציג את  מאפייני השימוש בסמים בקרב  בני הנוער, חוקי ענישה ודגשים על שיח ומניעה בנושא.
בסיום המפגש הוענקו תעודות הוקרה מיוחדות לדני ישראל ולדרור איתן - המתנדבים בסיירת הורים למעלה משבע שנים ברציפות, ומהווים דוגמא ומודל להצלחת פעילות הסיירת.

מנהלת הרשות למאבק באלימות , סמים ואלכוהול ליאת רייכמן:  "ההכשרה הותאמה להלך הרוח הקיים היום בהמשך למידע המגיע אלינו כי גיל ההתנסות בסמים ואלכוהול הולך ויורד ועלינו להיות מעודכנים, מעורבים ולהבין כיצד אנו משוחחים עם בני הנוער על הנושא.
לקראת הקיץ חשוב לנו לעבות את סיורי הסיירת ולדאוג לתחושת מוגנות ברחובות  ושכולם יחזרו הביתה בשלום.  אני מבקשת מכל הורה שחש אחריות להצטרף אלינו בקיץ למשמרת לילה בכדי לחוות את החוויה והמפגש עם הנוער בשעות אלו וכך נצליח להיות נוכחים יותר ברחובות ולשמור על בטיחות הילדים.
רכז הסיירת גל רוזנטל:  "סיירת ההורים בקרית טבעון פועלת ברציפות זו השנה העשירית, ואני מלא גאווה לרכז את פעילותה ואת המתנדבים המקסימים שלנו, שעושים עבודה מקצועית ומכל הלב. בחודשים האחרונים מתנדבי הסיירת פגשו בשטח הציבורי בני נוער שהיו צריכים סיוע ועזרה. פעילות הסיירים היתה חיונית וסייעה. אני מרגיש שאנחנו תורמים באופן ישיר לתחושת הביטחון של הילדים שלנו בטבעון. לקראת הקיץ אנחנו מעוניינים להרחיב את פעילותנו בשעות הלילה בסופי השבוע ולכן נשמח לקלוט מתנדבים נוספים. המשמרות הן של כ- 5 שעות ובתדירות משתנה של פעם בחודש וחצי-חודשיים. אני קורא לכל ההורים שיכולים ומוכנים להתנדב - מוזמנים להצטרף לשורותינו."

יפתח גלעדי סגן ראש המועצה: "כמתנדב שנים רבות בקהילה, אני רואה את החשיבות בחיזוק תחושת הביטחון  על ידי מעורבות והתנדבות קהילתית. אני מודה למתנדבי סיירת ההורים וקורא לתושבים נוספים לקחת חלק בעשייה"

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד