מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:23   18/11/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

שעת סיפור - הדייג ודג הזהב - עם מיכל חן פיאצ'טוקה

17:00

דלג על Ticker
Ticker
4/11/2019
המועצה ממשיכה לשפר תשתיות ובטיחות לטובת התושבים :
אנחנו שמחים לבשר על תחילת העבודות להקמת מעגל תנועה בצומת הרחובות מעלה אבשלום - מעלה השיזף
24/10/2019
הצטרפו למועדון "חיבורים"- ההרשמה החלה
הקבוצה מיועדת לילדים עם צרכים מיוחדים בתפקוד גבוה.
22/10/2019
מלגות מטעם מועדון סורופטימיסט קרית טבעון
מועד האחרון להגשת מועמדות – יום ו' 27.12.2019
22/10/2019
מלגות לרוכשי הכשרה מקצועית/וסטודנטים בני/ות קרית טבעון
מועד מסירה אחרון: יום שלישי 19.11.19 בשעה 17:30
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית

נערכה הרצאה בנושא התנהלות נכונה ברשת

14/02/2019
נערכה הרצאה בנושא התנהלות נכונה ברשת (הגדל)

המועצה ערכה הרצאה בנושא התנהלות נכונה ברשת

לרגל שבוע גלישה בטוחה ברשת שנערך בחודש פברואר, הגיעו השבוע הורים רבים לתלמידי בתי הספר היסודיים בקרית טבעון ואחרים, לאודיטוריום בית ספר "רימונים" להקשיב להרצאה מרתקת בנושא התנהלות נכונה ברשת.
ההרצאה הינה תוצר של שיתוף פעולה בין "הרשות החדשה למאבק באלימות, סמים ואלכוהול", מחלקת חינוך במועצה ופורום ועד ההורים היישובי.

את הערב פתח רכז "סיירת הורים" גל רוזנטל, שהסביר קצת על הסיירת, דרכי עבודתה והחשיבות הרבה של  הימצאותם של ההורים בשטח בערבי שישי.

 

 

בחלק השני, יעל מן שחר - מתמחה בתחום הפסיכולוגיה של הטכנולוגיה ושדרנית רדיו והדר בן מאיר - מדריכת הורים השמה דגש על ההשפעה שיש לטכנולוגיה על מח האדם ועל ילדים, השתיים  הרצו יחד בנושא: "מהגרים בדיגיטל"  

בסיום ההרצאה המרתקת נתנו להורים מגוון כלים לשימוש אחראי ולתקשורת בריאה ומקרבת בינם לבין ילדיהם עם דגש על החיים הדיגיטליים היומיומיים.

חשוב לציין כי במהלך החודש מתקיימת פעילות הסברה והדרכה, בכל בתי הספר ביישוב.

 

ליאת רייכמן, מנהלת הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול: "החשיפה והשימוש היומיומיים שלנו ושל ילדינו ברשתות החברתיות מחייבים אותנו כהורים להיות שם ולשים דגלים אדומים על ידי שיח משותף פתוח, מבהיר וממצה של הנושא. תמיד לזכור, כפי שלמדנו מההרצאה, שדרך המכשיר הסלולארי איננו רואים את האדם / הילד שנמצא בצד השני ולכן מחובתנו לחשוב טוב טוב לפני שכותבים תכן כזה או אחר ולוחצים על "שלח". האם את המשפט שכתבנו היינו אומרים "פנים אל מול פנים" ללא הסתתרות מאחורי המסך? ככל שנטיב ליצור שיח משותף בנושא, הרי שעל ידי כך ייתכן ונצליח להפחית את מקרי האלימות המילולית ברשת של ילדינו".

טלי פלב, יו"ר ועד ההורים היישובי: "אני שמחה כי ועד ההורים היישובי מקדם בשיתוף פעולה עם מחלקת החינוך במועצה את נושא המדיה החברתית  לקהל ההורים במספר הרצאות בתחום אלימות ברשת, אלכוהול וסמים ומקווה כי ההורים ייקחו חלק פעיל  בפעילויות חשובות אלו ויקבלו את המידע והכלים להתמודדות עם הנושא".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד