מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:46   22/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

ביקור מוצלח של מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך

13/01/2019
ביקור מוצלח של  מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך (הגדל)

ביקור מוצלח של  מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד״ר סער הראל, בקרית טבעון
הביקור עמד בסימן שותפויות כמנוף לקידום למידה והישגים

 

מנהל מחוז חיפה של משרד החינוך  ד״ר סער הראל הגיע השבוע לקרית טבעון לביקור מוצלח בסימן שותפויות כמנוף לקידום למידה והישגים. ההתכנסות נערכה בבית ספר "קרית עמל" בהשתתפות מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר, מ"מ ראש המועצה סיגלית עין קדם, המפקחת המתכללת גילה בורנשטיין, יו"ר ועדת חינוך שרה גרינצווייג, פורום המנהלים היישובי בקרית טבעון ומפקחים ממחוז חיפה. 
מנהלת בית הספר טלי דלויה הציגה את החוזקות והאתגרים של בית הספר, עקרונות העשייה החינוכית בדגש על שיתופיות עם החווה החקלאית, כמו כן הוצג בפני הנוכחים כיצד משולבים תלמידי החינוך המיוחד בבית הספר.
בהמשך התקיים ביקור בבית ספר התיכון אורט גרינברג בו מנהל בית הספר  אִתי לוי הציג את עקרונות העשייה בחטיבה ובתיכון, והדגיש את השותפויות כמקור לצמיחה והתחדשות.
בסיום נערך סיור במרכז מיק"ר ( מרכז יצירה, יזמות, קיימות רב תחומית) וניתן הסבר על יישום פדגוגיה רב תחומית.

סיגלית עין קדם: "אני מברכת על הביקור של מנהל המחוז, שנתן לנו את הבמה להציף אל מול הנהלת המחוז כולה את החזיתות המשמעותיות בהן ניגע כבר השנה בראשות, בנושא החינוך.
החזית הראשונה שבהן הינה חזית אסטרטגית הנוגעת לחינוך הציבורי והעצמתו, השקעה משמעותית במרחבי למידה תוך הלימה פדגוגית עם מדיניות משרד החינוך ולצידה הלימה עם הצביון המקומי שלנו. צרכים משתנים המשליכים על מבני בתי הספר, מיקומם ועוד.
החזית השנייה הינה החזית התשתיתית ובצילה הנושא התקציבי, נושא שעלה בהרחבה.
אני שמחה שד"ר סער הראל מצא את מערכת החינוך בטבעון כמערכת חזקה וטובה שיודעת לקדם שותפויות מפרות. למדנו רבות מהביקור ואני בטוחה שזו תחילתו של קשר, שיניב שיתופי פעולה משמעותיים בהמשך לרעיונות מעניינים שעלו כבר בביקור עצמו .
אני רוצה להודות בהזדמנות זו לאגף החינוך במועצה על ארגון יום סדור למופת וענייני שהביא לידי ביטוי את הקשרים הטובים של אגף החינוך עם הנהלת המחוז, את מנהלי בתי הספר קרית עמל ואורט גרינברג על אירוח הנהלת המחוז ברמה גבוהה ביותר תוך הבלטת האתגרים והאיומים העומדים לפתחנו
ואת פורום המנהלים והצוותים החינוכיים על דיון ענייני ומפרה – אני יצאתי מיום זה עם הרבה תובנות" .

שרה גרינצווייג: "זו הייתה הזדמנות מצוינת להכיר את הדמויות שנמצאות מאחורי השמות והתפקידים. שמחתי לדעת שלמנהל המחוז, הצד ההומניסטי של התיכון, חשוב לא פחות מהצד המדעי טכנולוגי שלו".

גילה דינר: "זכינו לביקור  לא שגרתי של מנהל המחוז שהגיע לראות, לחוות ביחד אתנו את שגרת החינוך שלנו ביישוב ובעיקר- לשאול, להאיר, לקיים שיח על האתגרים שבפנינו, לגרום לנו לגוון את זוויות הראיה והחשיבה שלנו ולא להפסיק לחשוב ולחפש את הנסתר, החבוי והמאתגר. יום למידה לכולנו!"

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד