מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:46   17/11/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
4/11/2019
המועצה ממשיכה לשפר תשתיות ובטיחות לטובת התושבים :
אנחנו שמחים לבשר על תחילת העבודות להקמת מעגל תנועה בצומת הרחובות מעלה אבשלום - מעלה השיזף
24/10/2019
הצטרפו למועדון "חיבורים"- ההרשמה החלה
הקבוצה מיועדת לילדים עם צרכים מיוחדים בתפקוד גבוה.
22/10/2019
מלגות מטעם מועדון סורופטימיסט קרית טבעון
מועד האחרון להגשת מועמדות – יום ו' 27.12.2019
22/10/2019
מלגות לרוכשי הכשרה מקצועית/וסטודנטים בני/ות קרית טבעון
מועד מסירה אחרון: יום שלישי 19.11.19 בשעה 17:30
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית

קרית טבעון ברשימת 292 בתי"ס שהצטיינו בתשע"ח

23/08/2018
בית ספר אורט צלמה ל. ענברי (הגדל)

תיכון אורט גרינברג ותיכון רמת הדסה בקרית טבעון ברשימת 292 בתי הספר שהצטיינו בשנת הלימודים תשע"ח
מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "אנו גאים על ההישגים המכובדים, שהם תולדה של הובלה נחושה של מנהלים - מנהיגים, שהציבו לעצמם יעדים ברורים הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי"


 

בית ספר התיכון אורט גרינברג ובית הספר התיכון ברמת הדסה, שניהם בקרית טבעון, נכנסו לרשימה שפרסם משרד החינוך בשבוע שעבר ובה 292 בתי הספר התיכוניים המצטיינים בשנת הלימודים תשע"ח. חשוב לציין כי צוות ההוראה בבתי הספר שזכו לכבוד ולהערכה קיבלו גם מענק כספי על הישגיהם.
מדובר במוסדות חינוך (חטיבה עליונה) אשר הצטיינו בשנת הלימודים תשע"ח  בתחום הערכי ובתחומים החברתי והלימודי. בעבר בתי ספר נמדדו על פי הציונים והזכאות לבגרות, אך בשנים האחרונות גובשה שיטה חדשה. על פי הפורמט החדש, לצד הישגים לימודיים ושיפור ביחס לשנה קודמת בשיעור הזכאים לבגרות, או אחוז המצטיינים וכדומה,  בא לידי ביטוי גם שיפור בהישגים ערכיים כגון: גיוס לצה"ל, מניעת נשירה, התנדבות לשירות אזרחי, קליטת תלמידי החינוך המיוחד ועוד.
הזכייה של אורט טבעון  זו שנה שנייה ברציפות ושל כפר הנוער  רמת הדסה זו שנה רביעית ברציפות.
עובדי ההוראה בבתי הספר הזוכים בקרית טבעון, מעבר לגאווה מקצועית זוכים בתגמול כספי – בונוס שנע מ-3,122 ₪  ועד 6,244 ₪ (מדרגים 2-4) וזאת בהתאם לרמת ההישגים.


מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "אנו גאים על ההישגים המכובדים, שהם תולדה של הובלה נחושה של מנהלים - מנהיגים, שהציבו לעצמם יעדים ברורים הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי. בסיוע הצוותים החינוכיים המסורים, נעשים מאמצים עילאיים על מנת להגיע לכל ילד ולהצעידו גבוה, תוך מתן מצע חינוכי מגוון ומאפשר. הישג זה מצטרף לזכייה המכובדת של אורט גרינברג במקום הראשון השנה ברשת אורט. כבוד גדול למשפחת החינוך בקרית טבעון".

מנהל בית ספר אורט אִתי לוי: "מיצוב בית הספר אורט טבעון במקומו הנוכחי וההכרה הארצית בהישגיו היא קודם כל בזכות העבודה המסורה והמקצועית, מתוך תחושת שליחות ומחויבות של צוות המורים והעובדים. בזכות האמון ושיתוף הפעולה עם ההורים, בזכות הגיבוי והתמיכה של המועצה ורשת אורט ליוזמות החינוכיות של בית הספר, בזכות הפתיחות, השקיפות, האמון, החדשנות הפדגוגית והמעורבות של בית הספר בחיי הקהילה. תודה לכולם. האתגרים הניצבים בפנינו עוד רבים שהרי "התקרה של היום היא הרצפה של מחר" . כולי אמונה ותקווה שנביט לאתגרים ונוכל להם".

מנהל בית הספר רמת הדסה טל שמעון: "כפר הנוער רמת הדסה, זו השנה הרביעית ברציפות, זוכה להוקרה והערכה על יד משרד החינוך ככפר מצטיין לאור שיפור מתמיד בהישגים הלימודיים, החברתיים והערכיים. זכייה זו מעלה על נס את העשייה הערכית, החברתית הענפה ברמת הדסה, לצד העשייה הלימודית שהינה פרי מאמץ מתמשך של השקעה עקבית של התלמידים וכל הצוות החינוכי בכפר ותוצאה של  שיתוף פעולה הדוק ופורה בין בית הספר, פנימייה, המערך הטיפולי והמרכזים בכפר".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד