מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:21   23/5/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
12/05/2019
דלת פתוחה בלשכת ראש המועצה
יום שלישי | 14.5.19, 28.5.19
16/05/2019
תודה!
21/05/2019
בקרית טבעון חוגגים 🔥 ל"ג בעומר יחד
הוקצה מקום מסודר ומאורגן לקיום מדורה בכניסה לרחוב ויצמן בקרית חרושת הכולל חנייה לבאים
21/05/2019
שמרו על בעלי החיים בל"ג בעומר
ומומלץ לא להביא בעלי חיים אל המדורות
22/05/2019
הפסקת מים ביום ראשון 26.5
משעה : 09:00 עד השעה : 15:30

הצלחה גדולה ל"בית ספר של החופש הגדול"

13/08/2018
הצלחה גדולה ל"בית ספר של החופש הגדול" (הגדל)

הצלחה גדולה ל"בית ספר של החופש הגדול" בקרית טבעון
רותם נידם: "בזכות צוות המורות, הסייעות והמד"צים הצלחנו לתת מענה איכותי, מקצועי ועשיר. ניכר כי הילדים הרגישו את חווית הקייטנה והחופש והגיעו מדי יום עם חיוך וציפייה לקראת הבאות"


הצלחה גדולה ל"בית הספר של החופש הגדול" בקרית טבעון, בניהולה של רותם נידם. הפרויקט שהסתיים לאחרונה, שייך למשרד החינוך , כאשר הזרוע הביצועית היא רשת המתנ"סים והשתתפו בו  283 ילדים מכל בתי הספר היסודיים ביישוב: קרית עמל, נרקיסים, רימונים, מיתרים ושקד.
צוות של 11 מורות מבתי הספר השונים, סייעות ו-22 מדריכים צעירים, הובילו השנה קייטנה איכותית ועשירה בתכנים, במשך שלושה שבועות.
המד"צים עברו תהליך מיונים קפדני והכשרה בת שלושה ימים בה קיבלו כלים להפעלות במהלך הקייטנה. כחלק מהצוות, הם הכינו את העזרים וההפעלות ומדי יום העבירו פעילויות חברתיות וליוו את הילדים בקבוצות ובהפסקות.
בתוך כך, הילדים נהנו משלל פעילויות כגון: מופע קוסמות, "חנן המדען", קפוארה, התעמלות קרקע, "אוטו ספיד", "דרבוקמניה", מסיבת קצף, מתנפחים, פעילויות העשרה ויצירה ברוח הנושא השנתי הנבחר - "מפליגים עם סיפורים", פעילויות מים ועוד פעילויות ספורט מגוונות.
רותם נידם: "בזכות צוות המורות, הסייעות והמד"צים הצלחנו לתת מענה איכותי, מקצועי ועשיר. על אף קיום הקייטנה בתוך מבנה בית ספר "קרית עמל" ואתגר השתלבותם של הילדים ממספר בתי ספר בקריה, ניכר כי הילדים הרגישו את חווית הקייטנה והחופש והגיעו מדי יום עם חיוך וציפייה לקראת הבאות.
תודה מקרב לב, לגילה דינר מנהלת מחלקת החינוך, לדרור גרינבלום מנהל רשת המתנ"סים, לטלי דלויה מנהלת בית ספר "קרית עמל" וללילך דרמון מנהלת תחום הנוער במועצה על הליווי המקצועי, האמון והסיוע בכל דבר ועניין לטובת הצלחתנו המשותפת. תודה מיוחדת ללילי לביא על עבודת צוות ושותפות בהובלת הקייטנה. תודה גדולה גם לצוות המורות, הסייעות המובילות והמד"צים, על העשייה המרובה, הפעילויות המגוונות והאנרגיות החיוביות.
תודה נוספת למזכירות בית ספר "קרית עמל": רויטל לוי ושושי שוסטר ואב הבית עזר בוסקילה, על הרוח הגבית והסיוע בתפעול השוטף ביום יום. נתראה בשנה הבאה!"
לילך דרמון: "חשוב להדגיש כי בנוסף להצלחת הקייטנה הפעילות היוותה מקום עבודה ותעסוקה לבני הנוער שהתנסו בעבודה של ממש במהלך החופש. את המדריכים ריכזו שני בוגרים שלנו שבשנים האחרונות הדריכו בקייטנות המתנ"ס והביאו עמם את הניסיון המצטבר".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד