מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:00   20/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

ממשיכים בחגיגות 70 שנה למדינת ישראל

14/05/2018
ממשיכים בחגיגות 70 שנה למדינת ישראל (הגדל)

במערכת החינוך בקרית טבעון ממשיכים בחגיגות 70 שנה למדינת ישראל

 

מנהיגות ר"מ ערכה יום שיא לילדי הגן
יום שיא בנושא ״מובילים 70 שנה של ערכים״ נערך בשבוע שעבר במרכז פיש בקרית טבעון. הפעילות הייחודית  נעשתה לטובת ילדי הגנים ועל ידי צוות תלמידים מ"מנהיגות ר"מ". במסגרת האירוע ילדי הגן עברו תחנות שונות ומגוונות שהיו בהלימה לחגיגות ה - 70 שנה למדינת ישראל.
"מנהיגות ר"מ" הינה מנהיגות יישובית בהשתתפות תלמידים מבתי ספר יסודיים ומחטיבת הביניים בקרית טבעון, אשר  נפגשים  לאורך כל שנה ועוסקים בתחומי מנהיגות ויזמות למען הקהילה.


הקשר הבן דורי בגן תאנה - חוגגים 70 עם כל המשפחה

כחלק ממסורת שנערכת בגן תאנה בקרית טבעון, הוזמנו בשבוע שעבר סבים וסבתות לחגוג עם ילדי הגן והצוות את מסיבת 70 שנה למדינת ישראל.
לדברי הגננת, במסגרת החגיגות הילדים יצאנו בהתרגשות רבה "למסע" וירטואלי בארץ ישראל, מצפון לדרום דרך שירים המספרים את סיפור הקמת המדינה. כמו כן הם נחשפו לפרויקט של רעיה ויוסי אופנר "נפגשים בשביל הארץ", שהוקם לזכרו של בנם אבי ולזכר 72 חבריו שנפלו באסון המסוקים. הסבים וסבתות שרו לנכדים במקהלה מרשימה וסיכמו את האירוע כמהנה במיוחד.
אירית זיף (סבתא של איילה): "זו היתה חגיגה במיטבה, מפגש בין דורי מרגש ומיוחד. תודה על שהיינו חלק  מהחוויה בנושא שנוגע לכולנו".
מנהלת מדור גני ילדים במועצה ליאת רייכמן: "הקשר הבין דורי חשוב לנו מאוד ואנו מנסים לשמור עליו בכמה דרכים כמו: במתנדבים המגיעים לגנים, במפגשים עם ותיקי הקהילה ובאירועים מיוחדים זה שהיה כמו בגן תאנה".

 


זמר ישראלי בבית ספר רימונים
בבית ספר "רימונים" חגגו 70 שנה למדינת ישראל בערב זמר ישראלי שכלל: צוות, הורים וילדים ששרו ורקדו יחד את שירי ארץ ישראל. "צוות בית הספר רואה בשירה הזדמנות לחבר בין עבר, הווה ועתיד" הסבירה מנהלת בית הספר סתווית לרנר והוסיפה: "אנו שוקדים להכיר לילדים את שירי ארץ ישראל, שרים בצוותא לגיבוש השכבה וחוגגים בשמחת יום הולדת למדינה. זה מבחינתנו להיות ישראלי "רימוני".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד