מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:36   28/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
21/10/2020
טקס לזיכרו של יצחק רבין ז"ל
יום חמישי | 29.10.2020 | 20:00
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב התארח בטבעון

12/04/2018
מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב  נואם (הגדל)

ביקור ממלכתי: מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב התארח במרכז ההנצחה בקרית טבעון
אבואב הציג את משנתו בנושא החינוך וציין כי אחד היעדים המרכזיים של המשרד הוא להתמודד עם השינויים והתמורות שהחברה האנושית עוברת

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב הגיע השבוע לביקור ממלכתי מכובד במרכז ההנצחה במועצה המקומית קרית טבעון. הביקור הייחודי של מי שהיה ראש מועצת קרית טבעון במשך 16 שנים נערך במעמד ראש המועצה, מנכ"ל המועצה, צוות המחלקה לחינוך וכן הצוות הבכיר במשרד החינוך במטה בירושלים ובמחוז חיפה: מנהל המחוז, ד"ר סער הראל וצמרת הפיקוח העובדת עם בתי הספר ברשות.
בנאומו הציג אבואב את משנתו בנושא החינוך וציין כי אחד היעדים המרכזיים של המשרד הוא להתמודד עם השינויים והתמורות שהחברה האנושית עוברת, "תמורות שלא ידענו כמותן וההשלכות שלהן על פניה של מערכת החינוך הן ממשימותיה החשובות ביותר של מערכת החינוך בעת הזו", הדגיש.
לדבריו על הצוות החינוכי ללמוד ולהשכיל  כיצד להתמודד עם האתגרים החדשים כגון: החשיפה הנרחבת למידע בתחומים שונים שלא בהכרח תואמת את הגיל הכרונולוגי של הילדים, הקושי לשמור על רמת ריכוז גבוהה בעולם של סמארטפונים ומדיה חברתית וכד'.
אבואב שיבח את התמודדותה של מערכת החינוך בקרית טבעון לאורך התקופות, כמו כן תאר את מרכזיותה של המערכת בעיצובה של החברה בישראל בכלל ושל הקהילה בקרית טבעון בפרט.
בהמשך קיים המנכ"ל שיח עם מנהלי בתי הספר ביישוב  בנושאים הקשורים ל״תמונה החינוכית הבית ספרית״ ובהקשרים עקיפים לניהול תחום החינוך ומדיניות משרד החינוך ברמה הארצית.
את האירוע סיכמה מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר: "חשוב לי להדגיש את התהליך ההדרגתי, המושכל והעדכני, שאנו עוברים במערכת החינוך בקרית טבעון על מנת לשמר את החוזקות שלנו ובמקביל לשפר את היעדים שהצבנו לעצמנו בתכנית האב בחינוך. נמשיך לטפל באתגרים העומדים בפנינו תוך קיום החזון החינוכי ב"רוח הטבעונית", בהובלה של המנהיגות החינוכית של פורום המנהלים היישובי עם הצוותים החינוכיים האיכותיים שלנו, בשיתוף המתנדבים, ההורים וכל גורמי הקהילה בחינוך בפורמאלי והבלתי פורמאלי.
ובנימה אישית  - הביקור היווה עבור כולנו חוויה ייחודית של פגישה מחודשת  עם מנהיג סוחף ומקצוען, שהוא משלנו! אפשר היה לחוש בהתרגשות של "חזרה הביתה" ושל השייכות והגאווה המקומית של כלל הנוכחים".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד