מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:53   20/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב התארח בטבעון

12/04/2018
מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב  נואם (הגדל)

ביקור ממלכתי: מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב התארח במרכז ההנצחה בקרית טבעון
אבואב הציג את משנתו בנושא החינוך וציין כי אחד היעדים המרכזיים של המשרד הוא להתמודד עם השינויים והתמורות שהחברה האנושית עוברת

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב הגיע השבוע לביקור ממלכתי מכובד במרכז ההנצחה במועצה המקומית קרית טבעון. הביקור הייחודי של מי שהיה ראש מועצת קרית טבעון במשך 16 שנים נערך במעמד ראש המועצה, מנכ"ל המועצה, צוות המחלקה לחינוך וכן הצוות הבכיר במשרד החינוך במטה בירושלים ובמחוז חיפה: מנהל המחוז, ד"ר סער הראל וצמרת הפיקוח העובדת עם בתי הספר ברשות.
בנאומו הציג אבואב את משנתו בנושא החינוך וציין כי אחד היעדים המרכזיים של המשרד הוא להתמודד עם השינויים והתמורות שהחברה האנושית עוברת, "תמורות שלא ידענו כמותן וההשלכות שלהן על פניה של מערכת החינוך הן ממשימותיה החשובות ביותר של מערכת החינוך בעת הזו", הדגיש.
לדבריו על הצוות החינוכי ללמוד ולהשכיל  כיצד להתמודד עם האתגרים החדשים כגון: החשיפה הנרחבת למידע בתחומים שונים שלא בהכרח תואמת את הגיל הכרונולוגי של הילדים, הקושי לשמור על רמת ריכוז גבוהה בעולם של סמארטפונים ומדיה חברתית וכד'.
אבואב שיבח את התמודדותה של מערכת החינוך בקרית טבעון לאורך התקופות, כמו כן תאר את מרכזיותה של המערכת בעיצובה של החברה בישראל בכלל ושל הקהילה בקרית טבעון בפרט.
בהמשך קיים המנכ"ל שיח עם מנהלי בתי הספר ביישוב  בנושאים הקשורים ל״תמונה החינוכית הבית ספרית״ ובהקשרים עקיפים לניהול תחום החינוך ומדיניות משרד החינוך ברמה הארצית.
את האירוע סיכמה מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר: "חשוב לי להדגיש את התהליך ההדרגתי, המושכל והעדכני, שאנו עוברים במערכת החינוך בקרית טבעון על מנת לשמר את החוזקות שלנו ובמקביל לשפר את היעדים שהצבנו לעצמנו בתכנית האב בחינוך. נמשיך לטפל באתגרים העומדים בפנינו תוך קיום החזון החינוכי ב"רוח הטבעונית", בהובלה של המנהיגות החינוכית של פורום המנהלים היישובי עם הצוותים החינוכיים האיכותיים שלנו, בשיתוף המתנדבים, ההורים וכל גורמי הקהילה בחינוך בפורמאלי והבלתי פורמאלי.
ובנימה אישית  - הביקור היווה עבור כולנו חוויה ייחודית של פגישה מחודשת  עם מנהיג סוחף ומקצוען, שהוא משלנו! אפשר היה לחוש בהתרגשות של "חזרה הביתה" ושל השייכות והגאווה המקומית של כלל הנוכחים".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד