מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:49   25/6/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
4/06/2019
דלת פתוחה בלשכת ראש המועצה עידו גרינבלום
יום שלישי | 11.6.2019, 25.6.2019 | 16:00-18:00
6/06/2019
שינויי תחבורה בשכונת אלרואי
בתאריך 11.06.2019 יחלו העבודות להקמת המסלול המערבי של כביש 7213 החדש (הכביש הנכנס לאלרואי מכביש 75), ויימשכו כחודש
23/06/2019
תיירות טבעון - מפגש פתיחה
שני 1.7.19 | 19:30-23:00 | שלהב"ת

גיבוש והכשרה ל"סיירת הורים"

3/10/2017
גיבוש והכשרה ל"סיירת הורים" (הגדל)

ערב גיבוש והכשרה מקצועית נערך למתנדבי "סיירת הורים" בקרית טבעון

מנהלת יחידת הנוער לילך דרמון: "חברי סיירת ההורים בהובלתו של גל רוזנטל הם שותפים ממשיים במערך החינוכי של יחידת הנוער בקרית טבעון"

ערב גיבוש והכשרה מקצועית, חצי שנתית,  נערך בשבוע שעבר לעשרים מתנדבי "סיירת ההורים" בקרית טבעון. הפעילות נערכה בבית הנוער היישובי ובחסות יחידת הנוער של  הרשות המקומית.
במסגרת ההכשרה התנסו המתנדבים במשחק חינוכי חדש, ייחודי ומגבש בשם
escape boxes, שהועבר על יד אסף כגן וגארי רודני מתכנית "עיר ללא אלימות". הרעיון במשחק הוא לפרוץ לקופסה שיש בה הרבה מנעולים,  באמצעות רמזים הקשורים לנושאים מקצועיים רלוונטיים לפעילות הסיירת כגון: אלכוהול, אלימות וסמים. הפעילות היתה מאתגרת, מלמדת ומהנה.

גל רוזנטל, רכז הסיירת: "סיירת ההורים בקרית טבעון פועלת עם מתנדבים מסורים, אחראים ומקצועיים ולאחרונה אף קלטנו שישה מתנדבים חדשים. אנחנו מסיירים בלילות שישי משעה אחת עשרה בלילה ועד שתיים - שלוש לפנות בוקר. פוגשים נערים ונערות בשטחים הציבוריים ובפארקים, משוחחים איתם ומחזקים את תחושת הביטחון של הילדים ביישוב.
המפגש האחרון גיבש אותנו ותרם מאוד למקצועיות. בהזדמנות זאת אני קורא לכל ההורים שרוצים לתרום ולהשפיע על ביטחון הילדים שלנו, הצטרפו אלינו לסיירת ההורים."
מנהלת יחידת הנוער לילך דרמון: "
חברי סיירת ההורים בהובלתו של גל רוזנטל הם שותפים ממשיים במערך החינוכי של יחידת הנוער בקרית טבעון. בשקט ובצניעות הם עובדים, מתחלקים למשמרות, מדווחים לנו על מקרים חריגים ויחד אנחנו עושים עבודה עדינה של ניתוח תופעות וטיפול בהן - העבודה היא חינוכית נטו. קיומה של סיירת ההורים מרגשת אותי בכל פעם מחדש, עצם ההירתמות, ההגעה, הנוכחות, העמידה במשימה היא לגמרי הגדולה שלהם. אני רוצה להודות לגל רוזנטל על ההובלה האיכותית והמקצועית של כל הפרויקט הזה."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד