מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:15   16/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
"מקפה ועד גורמה"
קרית טבעון פותחת במסורת חדשה של בתים מארחים בחול המועד סוכות, תאריכים 15-18.10
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

גיבוש והכשרה ל"סיירת הורים"

3/10/2017
גיבוש והכשרה ל"סיירת הורים" (הגדל)

ערב גיבוש והכשרה מקצועית נערך למתנדבי "סיירת הורים" בקרית טבעון

מנהלת יחידת הנוער לילך דרמון: "חברי סיירת ההורים בהובלתו של גל רוזנטל הם שותפים ממשיים במערך החינוכי של יחידת הנוער בקרית טבעון"

ערב גיבוש והכשרה מקצועית, חצי שנתית,  נערך בשבוע שעבר לעשרים מתנדבי "סיירת ההורים" בקרית טבעון. הפעילות נערכה בבית הנוער היישובי ובחסות יחידת הנוער של  הרשות המקומית.
במסגרת ההכשרה התנסו המתנדבים במשחק חינוכי חדש, ייחודי ומגבש בשם
escape boxes, שהועבר על יד אסף כגן וגארי רודני מתכנית "עיר ללא אלימות". הרעיון במשחק הוא לפרוץ לקופסה שיש בה הרבה מנעולים,  באמצעות רמזים הקשורים לנושאים מקצועיים רלוונטיים לפעילות הסיירת כגון: אלכוהול, אלימות וסמים. הפעילות היתה מאתגרת, מלמדת ומהנה.

גל רוזנטל, רכז הסיירת: "סיירת ההורים בקרית טבעון פועלת עם מתנדבים מסורים, אחראים ומקצועיים ולאחרונה אף קלטנו שישה מתנדבים חדשים. אנחנו מסיירים בלילות שישי משעה אחת עשרה בלילה ועד שתיים - שלוש לפנות בוקר. פוגשים נערים ונערות בשטחים הציבוריים ובפארקים, משוחחים איתם ומחזקים את תחושת הביטחון של הילדים ביישוב.
המפגש האחרון גיבש אותנו ותרם מאוד למקצועיות. בהזדמנות זאת אני קורא לכל ההורים שרוצים לתרום ולהשפיע על ביטחון הילדים שלנו, הצטרפו אלינו לסיירת ההורים."
מנהלת יחידת הנוער לילך דרמון: "
חברי סיירת ההורים בהובלתו של גל רוזנטל הם שותפים ממשיים במערך החינוכי של יחידת הנוער בקרית טבעון. בשקט ובצניעות הם עובדים, מתחלקים למשמרות, מדווחים לנו על מקרים חריגים ויחד אנחנו עושים עבודה עדינה של ניתוח תופעות וטיפול בהן - העבודה היא חינוכית נטו. קיומה של סיירת ההורים מרגשת אותי בכל פעם מחדש, עצם ההירתמות, ההגעה, הנוכחות, העמידה במשימה היא לגמרי הגדולה שלהם. אני רוצה להודות לגל רוזנטל על ההובלה האיכותית והמקצועית של כל הפרויקט הזה."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד