מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:39   21/10/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

כנס מאבטחי מוסדות חינוך בקרית טבעון

31/08/2017
כנס מאבטחי מוסדות חינוך בקרית טבעון (הגדל)

לקראת פתיחת שנה"ל נערך כנס מאבטחי מוסדות חינוך בקרית טבעון

קב"ט המועצה אלי זיו: "שנת הלימודים תשע"ח  תפתח ביום שישי לכן אנו מבקשים מהציבור הרחב לגלות הבנה וסבלנות לנוכח עומסי התנועה הצפויים בבוקר היום הראשון ללימודים. אנו מאחלים לכולם שנת לימודים בטוחה ומוצלחת"

בשבוע שעבר נערך בחדר ישיבות של המועצה המקומית קרית טבעון, כנס נרחב למאבטחים במוסדות החינוך בקריה ולקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ח.
השתתפו: מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר,  קב"ט המועצה אלי זיו, פקחי המועצה, רס"ב אילן קדוש, פקד רמי אגמון ק. אבטחה ורישוי מחוז חוף, אלי טובול מפקח חברת האבטחה וכל מאבטחי מוסדות החינוך ביישוב.
במסגרת הכנס הועברו לנוכחים הנחיות מפורטות לפתיחה מסודרת ובטוחה של שנת הלימודים, נערך תדריך בנושא בטיחות וביטחון של בתי הספר וכיצד יש לפעול על מנת לסייע להורים ולילדים לפתוח את שנת הלימודים ללא תקלות.
חשוב לציין כי במהלך הקיץ המאבטחים עברו השתלמויות והדרכות מקצועיות על ידי המשטרה וחברת האבטחה. כמו כן, ביצעו מטווחים ואימוני כשירות ובמקביל הועסקו באבטחה של הקייטנות השונות, הן בגנים והן במוסדות החינוך.
גילה דינר: "בתיה"ס מוכנים לקליטת התלמידים בכדי לזמן להם שהייה בטוחה, לימודית, מכילה ושמחה. אני בטוחה, שהמפגש הראשון בשער ביה"ס עם המאבטחים המיומנים והאנושיים שלנו, תחשוף אותם, את הצוותים ואתכם ההורים, לחוויה של התחלה נעימה ומוצלחת!"
קב"ט המועצה אלי זיו: "שנת הלימודים תשע"ח  תפתח ביום שישי לכן אנו מבקשים מהציבור הרחב לגלות הבנה וסבלנות לנוכח עומסי התנועה הצפויים בבוקר היום הראשון ללימודים. אנו מאחלים לכולם שנת לימודים בטוחה ומוצלחת".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד